Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За рижата и мутрите тероризиращи Бургас


cenitel_69

Recommended Posts

Добър вечер колеги,нз дали е тук мястото,но искам да споделя нещо с вас и да чуя мнения от вас.Мнения като граждани на Бургас и на България.Преди няколко дни един от най-неприятните и проблемни хора в Бургас-рижата си намери майстора и сега не е сред живите.Аз не го пожелавам на никой,но мисля,че за такива като него те сами си я просят.Години наред полицията ги пази и са наказателната група на Бургас,тормозят невинните хора в града само за кеф.Искам да знам какво мислите за Лисичков и за това дали такива хора,като рижата,перата чушката и т.н имат място сред обществото.Аз лично ще отида да се подпишя в полза на Лисичков.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да против мутрите съм,ама като са ни кофти законите................ко правим? smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже съвсем не съм в час с новините, може ли да ми кажете кой е Лисичков? Този който е гръмнал мутрака ли? И за какво е подписката? Да не го подвеждат под отговорност ли?

Ако е така - ЗА съм с двете ръце, ше се подпиша с триста ЕГН-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да човека който ги е гръмнал при самозащита и подписката е за до колкото днес казаха подвеждане на най-високите и строги наказания за групата момчета и неговото оневиняване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да знае къде е подписката в София, че казаха, че ще има в и по другите градове освен в Бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.