Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дистанционното "забравя"!?


Grace

Recommended Posts

здравейте,

мисля че проблемчето е в акумулатора .

проблема се е появил когато времето застудя?Нали така?

 

Не - лятото си го правеше. Даже наскоро не се е случвало, тъй че ако има общо с времето - точно обратното!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...
  • Отговори 59
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Grace

    21

  • Spido Rapido

    5

  • esto

    5

  • ID A

    5

Най-много писали в темата

E... реших да дам малко ъпдейт на отдавна забравената тук тема :)

 

За съжаление дори след смяна на акумулатора, проблемът продължава да е на лице. Карам колицата почти ежедневно, а забравянето се полуава обикнвено ако не я карам 1-2 дни, та за това почти и не се случва, но все още е на лице... необяснимо, но факт... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:? Като я отключиш с ключа можеш ли след това да я закключиш? Нещо машинката сигурно :-k Пробваи с ключ да заключиш и изчкаи и да видим :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:? Като я отключиш с ключа можеш ли след това да я закключиш? Нещо машинката сигурно :-k Пробваи с ключ да заключиш и изчкаи и да видим :smt030

 

Да не се повтарям - виж най-първия пост в темата :)

 

Не съм пробвала да я ЗАключа с ключ и да изчакам някой ден, но не знам и това какво ще ми донесе като информация... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом отказва и с двете, вероятно има проблем с модула на дистанционното, въпреки че ВАГ-Кома не го хваща. Тук едва ли може някой да помогне. Не ми си рови из първата страница, но ако правиш синхронизация на алармата, бих ви посъветвал да проверите захранването на модула, протрити проводници към/от него, евентуално проба с друг модул.

А за заключването с ключа, при фабрична аларма при заключване се пуска и алармата, а при отключване имаш едно забавяне на алармата при отваряне само на шофьорската врата, а самата аларма се изкючва като завъртиш ключа и колата го разпознае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре (т.е. днес вече) сме на НИМ от 14:00 ч. Ако решиш ела, да го помислим заедно с колегите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа в темата, според мен проблема не е в дистанционното. Трябва да се търси проблема в електрониката. На един Голф 4 задната брава правеше мизерии и колата не можеше да се заключи... проблема беше кородирала спойка. Най-добре се консултирай с някой алармаджия, може да се е срещал с такъв проблем и директно да те насочи къде да търсиш проблема. Пък после ние може да извадим поялниците и да съдействаме с оправянето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.