Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с релето на мигачите на О1 Tour


boban81

Recommended Posts

Здравейте, от известно време омам проблем с релето на мигачите,което стои на копчето за аварийните.Понякога ,без да съм дал мигач то почва да цъка-неритмично и после спре.Като дам мигач и го изключа,то продължава да цъка и след малко спира.Проверих релето-не е запекло,както и сложих реле от друга Октавиа, но при мен продължава да цъка-значи не е от релето.Моля помогнете???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цъкането съпроводено ли е и с мигане на мигачи, и ако да - кои?

Също, с каква скорост цъка, нормална, бърза, или някаква нестандартна?

Възможно е да има сериозна утечка към маса по някой от кабелите към мигачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш опит с електриките си за майстор.

Бих предложил, като за начало поне, да свалиш релето и да огледаш него и околностите му за нещо съмнително.

Около лоста на мигачите може също да има нещо...

Не знам с какви способности си, все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш лявата половина на ключа, отваряш го внимателно ако имаш подходящи инструменти и ръце и почистваш отвътре насъбралата се грес където свършват контакните пътеки и където не трябва да има такава! После сглобяваш и си спестяваш купуването на нов ключ ако не счупиш нищо :) Другия вариант но много по малко вероятен е релето.

п.с. А, да. И на Соколски 2010 ме черпиш един Туборг ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.