Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

В Англия - само Lexus е по-добра кола от Skoda!!!


35mm

Recommended Posts

Ето класацията за най-добра кола според проучване наJD Power and What Car?

1. Lexus

2. Skoda

3. Mazda

4. Toyota

5. Honda

 

BMW е на 6-то място.

 

Тук не знам. Веднъж с приятел се повозихме на неговото BMW 6-та серия (много ми харесва дисплея в предното стъкло и как волана се вдига нагоре за да можеш да излезеш по-лесно веднага щом изгасиш двигателя). После, колкото и да си обичам Шкодата, когато си карах пак мойта Шкода - ми се стори че педалите на са толкови леки, има вибрации и повече шум в купето, и някак си Октавията е по-нисък клас от 6-та серия на BMW.

 

Като се кача и в Audi А8 дълга база на същия мой приятел - пак Шкодата не ми изглежда после да е от същата класа.

 

Едно нещо ми хареса повече в Шкодата от BMW-то и Audi А8 - по-рядко се сменят гумите.

Моя приятел ми се оплака че с тия мощни коли много често му се налагало да купува нови гуми. :)

 

Друга марка едва ли някога ще си взема - такъв фен съм вече на Шкода.

 

 

Ето статията:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/3641001.stm

 

_40058221_skoda.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, и аз съм болен фен на Шкода, ама не мога да си изкривя душата и да кажа, че BMW са по-кофти автомобили, особено след досега ми с няколко екземпляра в последно време. smile049 Вярно е, обаче, че като си се кача у "баничарката" се чувствам най-готино, един вид като у дома си smile092 :smt017 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравненията са ви малко като : Пещерска или домашна ?! Ама айде ... smile195

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.