Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цена на сервизно обслужване.....?


n_ikito

Recommended Posts

Така или иначе си подържам колата в ЕТ........та питам колко пари сте дали /ако някой го е правил/ за сервизното обслужване на 60000км, двигател НТР 1,2 12V 2006г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе си подържам колата в ЕТ........та питам колко пари сте дали /ако някой го е правил/ за сервизното обслужване на 60000км, двигател НТР 1,2 12V 2006г.

докато падна гаранцията, колата избяга от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По ника разбирам, че си от Варна. Препоръчай сервиз.

Всичко си правя сам. При нужда на канал бат Сами. Той може да е поеме за обслужване, ремонти и ще си доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За справка : viewtopic.php?f=2&t=12787

 

Самуил : 0896 670 196

Или на лично съобщение към : bega4kata

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха;ха

микури,дидо,есто,персиан,гогомил,ванката,тафката,цецо с октито,коко,хашо,перлю,верцю и т.н. не им знам никовете.....са ме посещавали :-k вс.трябва да са доволни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм доволен от теб......

 

Защото си въздържател, не пиеш като останалите после по банкетите....когато те черпим за добре свършен ремонт! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щи дойда на гости в Добрич с бялото Ферари,ши са напия кат......ииии после ще трябва да ме приютяваш с преспиване!!!

че и без това имам да давя мъка сега smile088

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.