Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на моята Skoda 100S


Bullal

Recommended Posts

Много се зарадвах на темата за 40-годишнината на Skoda 100S .Аз съм собственик на Skoda 100S произведена 1973г.Имам желание да предложа снимки на колата,но поради проблема,че има ограничение от 200kb не мога да ги кача.Ако имате идея как да ги кача пишете.Снимките са по 2mb.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много запазена изглежда, явно добре се грижиш за нея =D>. Докарай я на някоя среща в София ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път да харесам кола с пернишка регистрация, все така грижовно да си я поддържаш, колега! :smt017 Интересни са вътрешните дръжки и врътки на вратите - алуминиеви като на 1000МБ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата градски изглежда перфектно.

Ако ти трябват предни накладки, въздушен филтър и маслен филтър.

Имам един изостанал комплект чисто нови обади се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Много се зарадвах на темата за 40-годишнината на skoda 100s.Аз съм собственик на skoda 100s произведена 1973г.Имам желание да предложа снимки на колата,но поради проблема,че има ограничение от 200kb не мога да ги кача.Ако имате идея как да ги кача пишете.Снимките са по 2mb.

 

Няколко пъти те засичам да минаваш покрай вкъщи, веднага ми направи впечатление Шкодата. Даже карах един път след тебе, ама те изпуснах на един светофар. Другия път като минаваш пред къща над болницата със зелена 105-ца с клубен стикер отпред, спри да обсъдиме машините smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
ето и аз какво мернах ония ден: http://www.snimka.bg/?album;aid=457252

Това май е на един чичко :D дет беше клиент на Яската и Крум. Онова пъши кат наркома ама и върви още и не се дава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някъде из форума снимка и писано за тая баница, че се карала ежедневно... обаче малко ще променя заглавието на темата, че да не вземе сега всеки да пуска тук снимки на случайно видяни 100с-ки, има си друго место за тях: viewtopic.php?f=18&t=2174

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно. Търни мойто и премести на Цеци

 

Засега не се налага - не сте виновни, просто заглавието беше малко подвеждащо. Въпроса е да не повлечете крак и за други, та да задръстят темата.

Krankenstein

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.