Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Електронна цигара - мнения


marvel

Recommended Posts

Ако някой ползва, или има познат който ползва или просто има някаква информация ще помоля да я сподели. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат,който ползваше и не беше доволен (идваше му слаба),но ако искаш само да си мигаш и да вдигаш пушек - става !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що е то "електронна цигара" ,че ми стана интересно ,явно съм изостанал с новите технологий?

 

Ти не пушиш - затова не знаеш . Електронната цигара за пушача е същото както вибратора за жената ...заместител smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не пушиш - затова не знаеш . Електронната цигара за пушача е същото както вибратора за жената ...заместител
smile091 smile091 smile091

 

е ко прай да не пуши вместо тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като е разрешена на всякъде, а освен това е лека, сладникава и не дразни води до още по-голямо пристрастяване към никотина. С цигарата пушиш ама по кутия до 2 на ден и съблюдаваш някаква мярка. А с електронната цигара си пушиш къде и кога ти падне. И ако сметнеш си отива на бая повече от 2 кутии на ден. Абе един вид електронно друсане.

 

Един сериозен колега беше казал "Коз, коз и пак коз, аре пиши 26." С електронната цигара си мисля че е "Всичко коз с контра" smile001 Мое мнение - ако ги махнеш най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е ала бала. само се друсаш без да усетиш аромата на дима. а относно силата не е вярно, има различни пълнители. и последно тази цигара не е направена да я пушиш, а да се откажеш от тютюнопушенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип не пуша много, но нали от догодина ще забранят пушенето на обществене места и затова. Пък не ми се дават сто и косур лева за проба. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време ръководството предприе сериозни мерки за пушене в определените за това места. Като резултат заваляха сериозни глоби (по нашите стандарти, де) и колегите ми пушачи се захванаха да търсят заместители. Двама от тях отидоха на този вариант - електронни цигари.

Когато започнаха (аз съм непушач) си мислех, че това е панацеята. Цигарата си изглежда направо истинска.....даже пуска дим. Едия от тях я използва около месец...другия - по-малко.

Сега и двамата пак си пушат.....ама истински цигари, на определените за това места.

Повече не мога да кажа

 

Поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е ала бала. само се друсаш без да усетиш аромата на дима. а относно силата не е вярно, има различни пълнители. и последно тази цигара не е направена да я пушиш, а да се откажеш от тютюнопушенето.

Като бивш (за сега поне) страстен пушач (по 2 и 1/2 кутии на ден) мога да ти кажа, че отказването от цигарите най-малко може да се постигне с електронна цигара. Моментът си е абсолютно психологически. Прав си, че има различни пълнители. Въпросът е, че с обикновената цигара като пушиш измежду непушачи те гледат лошо. Като пушиш на определените за това места пък шефа те гледа лошо, щот не бачкаш. Всичко това е някаква форма на ограничаване на пушенето. С електронната цигара пушиш къде и кога ти падне. Т.е. засилваш никотиновата си зависимост, вместо да тръгнеш по стръмния път към спирането на цигарите.

От собствен опит - цигари се спират от раз. Чрез намаляване, преминаване към по-леки, преминаване от цигари на електронни цигари - увеличаваш собствения си тормоз без никакъв ефект. Спираш от раз, намираш сили да не запалиш, като инатът трябва да продължи не повече от 7-8 дни. След това идва другият момент. Като си се убедил, че можеш и без цигари да не запалиш пак, с мисълта, че можеш да ги спреш отново. И след около 20 дни идва третият момент - да не започнеш да ядеш като за световно. Липсата на никотин отпушва зверски глад. Аз лично, когато за пръв път спрях цигарите и не пуших 3 год. за 2 месеца от 68 станах 92 кила. И после няма надолу дори и с фитнес. Сега ще станат 8 месеца вече от както не пуша и се старая да се ограничавам в яденето.

Та в заключение - нова форма да вземат пари от пушачите, лъжейки че така ще спрат цигарите. Наистина АЛА БАЛА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата алкохол го е казал много точно. Важното е да замениш навика с нещо друго поне на първо време. После той изчезва сам. Аз от 15 години съм ги спрял. Пушех по 1.5 кутия на ден и когато реших да ги отказвам слизах постоянно с пушачите до местото за пушене. Те палят цигара , аз раздъфквам нова дъвка. Давах повече пари за дъвки ,отколкото за цигари.Изпробвах всички дъвки ,които се продават по пазарите. На всичкото отгоре си носих половин пакет Кентон в джоба на сакото половин месец. Накрая го изхвърлих и него . Най-важното е да устискаш няколко дена така, а след това да си казваш-" Аз една седмица не пуших-значи мога и още една" и т.н. След първия месец се свиква. Аз сега знам ,че запаля ли една цигара ще пропуша отново,затова варианти от рода на само по две цигари на ден не стават. Вярно качих килца ,ма тъй съм по солиден за пред клиентите. :mrgreen:

Успех с отказването !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.