Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 2 facelift


Biohazard

Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    15

  • VALDO

    11

  • rsk

    7

  • skodaman

    5

Най-много писали в темата

Бряяяя,най-после и във Фабия да сложат TSI мотори и DSG кутия smile035 ,това вече много ме зарадва като новина!!!! smile027
А не вярваше нали!Друг път да слушаш като ти говоря!

 

П>С>Наистина халогените са ужасно големи и стоят като запелени!Като цяло е по-добре визията с новата броня и фарове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шги сложат, зер, няма лъжа: :mrgreen: http://www.speed-press.com/?pageId=14649

 

И пак същото инфо, ма на по изчанчен език: :DŠkoda shows new faces of Fabia and Roomster

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас! smile009 Много се изложиха с външността на Фабия 2 като цяло. Дано сериозно помислят над дизайна на Фабия 3, че ще откажат доста народ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех, че ще ме питаш. smile001 Е аз си я харесвам, дразни ме единствено тоя ръб между предните греди и тавана. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех, че ще ме питаш. smile001 Е аз си я харесвам, дразни ме единствено тоя ръб между предните греди и тавана. smile091

Турни и едни Ейбахи и и ръсни тавана черен и ще караш невероятно красива кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз като не ми харесва ще си карам 1-цата!Както казах полото е 1000 пъти по-хубаво!

ФЛ го приемам добър за Roomster.

Дано Fabia RS да е с кръгли халогени!Няма да се разсърдя ако сложат и "гирлянди" за ДС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде давай - черни маска, таван, огледала... джанти бели или черни и колата става кукла smile035 - направи по - добър фейслифт, дет се вика

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDO, ти твърдо искаш да гласуваш в анкета?! smile091 Аз фен на анкетите не съм.Явно нещо се е бъгнало не знам. Щом държиш толкова и си така възмутен, пусни една тема и си направи анкетка ;):D Стана за чистене темата.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М би Ем ди батка!

Кво ми стана с анкетката бре?Чак я затрихте!

 

http://new.skoda-auto.com/BGR/newslist/ ... MSTER.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Кво ми стана с анкетката бре?Чак я затрихте!...
Анкетата не е "затрита", просто има проблем - като бъде оправен, ще поразчистя темата и ще пуснете анкетата пак. Дотогава - търпение ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Кво ми стана с анкетката бре?Чак я затрихте!...
Анкетата не е "затрита", просто има проблем - като бъде оправен, ще поразчистя темата и ще пуснете анкетата пак. Дотогава - търпение ;)
ОK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава да се появят и първите снимки на интериора,дано и вътре са я пипнали малко smile027

 

Наистина малко са я пипнали и вътре. До колкто аз виждам топка скоростен лост и май нов тип радио, но най-добре разликитите ги виждат собствениците на Fabia преди facelift-a и те ще са по-компетентни.. :roll:

post-1063-138453188765_thumb.jpg

post-1063-138453188769_thumb.jpg

post-1063-138453188778_thumb.jpg

post-1063-138453188785_thumb.jpg

post-1063-13845318879_thumb.jpg

post-1063-138453188795_thumb.jpg

post-1063-1384531888_thumb.jpg

post-1063-138453188804_thumb.jpg

post-1063-138453189053_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.