Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Краси от "Аргус газ", Люлин


El Comandante

Recommended Posts

Колата: Фелиция, 1,3 карбуратор, на доста години, но в прилично състояние.

 

Газовата: Най-простия вариант, при това с турски изпарител - някакъв от многобройните клонинги на "Ловато". Сменени мембрани преди около 15 хил. км.

 

Резултат: 9,6 л газ в града, София (абсолютна повторяемост) и 6,7 - 8 и нещо извън града, в зависимост от скоростта. Динамика - прилична като за модела, а що се отнася до максимална скорост - след 140 км по километраж е по-разумно човек да се откаже от повече опити.

 

Горното е на базата на повече от година опит.

 

Твърде доволен съм от реглажа (газанализатор), който правя в "Аргус". Това ми е втора кола, която обслужвам там откъм АГУ. На предишната и монтажът беше извършен там.

 

Въпросът е, че отличната оценка не е за "Аргус", а само за един техен служител - Краси. Друг човек от същата фирма също ми е правил реглаж на АГУ-то, резултат - 2 л/100 км по-голям разход, гърмежи в колектора (и аз си мислех, че е от бедна смес, но...), динамиката - същата.

 

Освен друго, не съм видял лошо отношение от Краси, въпреки че е доста "майстори" гледат с известно презрение подобни "прости" колици като моята и техните шофьори. Работи съвестно, не само колкот да мине времето и да те отпрати.

 

С една дума: препоръчавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.