Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какъв двигател да избера-избрах го


georgidinkov

Recommended Posts

  • Отговори 86
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • georgidinkov

    25

  • VALDO

    11

  • pigoff

    8

  • chavdarlk

    6

Най-много писали в темата

Правилно. :smt017 Движиш и дъниш. smile035

 

и тъй като няма да се чува как се движиш - само ще дъниш smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината 1.8 TSI-то има много приятен злобен звук при мощно ускорение! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината 1.8 TSI-то има много приятен злобен звук при мощно ускорение! smile152

А-а-а-а незнам.

Ти си по в час с тази материя =D> аз си карам полската сглобка и си свиркам, при него няма злобен звук.... smile035

Ама съм карал 2,0FSI и ми хареса в интерес на истината...много smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината 1.8 TSI-то има много приятен злобен звук при мощно ускорение! smile152

аз си карам полската сглобка и си свиркам, при него няма злобен звук.... smile035

?!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на панаира ме зарадваха със срока за доставката на автомобила.

Казаха ми,че до 60 дни по принцип трябва да дойде!

\:D/

Ох, колега да не те разочаровам, но ако си го поръчал извън наличностите, ще доде след 90 дни. На 28 юли е поръчан и още го няма, миналата седмица е влязъл за производство! Търпение, аз съм на същия хал , та и по-зле след 2-рия месец е накак си - "ужасно" smile168 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че срока по договор е 90 дни.

Ако неизпълнят срока неустойка да плащат.

ще платят - другия път. 90+ 20 и тогава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата, подкрепям избора :)

 

Относно икономичност - до голяма степен зависи от това как я караш, цифрите които официално споменават като разход са постижими.

 

Срокът на доставка беше малко под 90 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега tarmacfrenzy гледам,4е си със същият двигател .

Кажи как е ,какви са ти впечатленията,колко време я караш.

Подробности за автомобила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да кажа, трябва да видиш сам :)

 

Карам супърба от средата на юни.

 

Никакви оплаквания. Имаш достатъчно мощност, ускорява впечатляващо добре. С каква скоростна кутия я поръча? При мен е 6 ск, ръчна.

 

Окачването е твърдо, но не прекалено. Возията е много добра.

 

Има много електроника. Желателно е първите 1500-2000 км да пазиш двигателя и да не минаваш 4000 rpm.

 

Зареждам 98 или 100 бензин, маслото с което я получих е VW 507 00.

 

Преди дни я настъпах малко повече на магистралата над летището, стигна 230 км/ч при 5000 rpm.

 

В зависимост от предишния ти автомобил може да ти е необходимо малко време да свикнеш с габаритите - големичка е.

 

Успех, и не забравяй да качиш снимки като я получиш :)

post-4106-138453118541_thumb.jpg

post-4106-138453118551_thumb.jpg

post-4106-138453118562_thumb.jpg

post-4106-138453118572_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за информацията.Поръчах я с ръчна 6 степенна скоростна кутия.

Да те питам, защо 98 и 100 октана бензин.Нестава ли с 95?

А за снимките ,разбира се,че ще кача да я видите хубавицата на батко smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото е по-евтин!За какво друго?

На капачката пише 91/95,така че спокойно може да се кара с 95!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото е по-евтин!

fabia с газово е още по - евтин вариант... купуваш superb за над 40 000 и караш с 95 щот е по - евтино?

ф този ред на мисли приста оил е чудесно масло, ефтину гу давът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе най-евтино е да караш škoda 120 L 1990 - papek II ! И ти явно го правиш.Хората като са написали 95 ще си го карам с 95.Ако бях взел 1.4 или 1.6 на който пише 98,щях да го карам с 98.

Други въпроси имаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така като си го пишат значи не му е проблем на двигателя да го караш с 95,пък ти ако искаш по хубав слагаш си.

А специално тук в България надали има разлика между 98 и 95 освен цената.

А за това,че купуваш кола за над 40 000 лв.какво значи това,че трябва да се кара и със най-скъпият бензин ли?

Караш го с какъвто няма да имаш проблеми и с такъв където производителя ти е написал,4е трябва да се кара :smt004 :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая подкрепям VALDO - щом производителя е написал да караш с 95 - караш с такъв. Знам, че ще каже някой - ама то нашия 95 не е като в другите държави - еми то на нас много нещо не ни е като в другите държави, но след като фирмата производител това е заложила като допустим параметър, какво лошо има да се изпълнява. Пък вече който иска да сипва нещо с по-високо октаново число - моля, въпрос на личен избор, както отбеляза колегата в поста си преди моя. Виж - да ти пише да караш със 98 или 100, па ти да сипваш 95 - е тва вече не бих го разбрал.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.