Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за помощ


the_fastest

Recommended Posts

Здравейте колеги. Проблемът се състои в следното: От около 20-на минути алармата се включва периодично без видими причини. Заключена само с ключ ( т.е. не я пускам реално ) и отключена ?!? Като е запалена не се включва...

Някакви идеи ?

 

П.С. Колата е Шкода Октавия 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо, много лошо... Дано да съм лош пророк, но заради този дефект ВЪРНАХ ЦЯЛАТА КОЛА! Предложения много - всичките дойдоха от ЕТ. (Накрая стигнаха до там да ме увещават да ми сменят алармата с "друга - оригинална"). Колата беше разглобена до дупка (ЦЯЛОТО ТАБЛО) и бяха пускани нови кабели (паралелни на оригиналната инсталация) Имах сума ти (около 5-6 сменени сирени) и проблемът така и не се оправи :roll: След като престоя на колата в сервиза за дадения дефект събра около трийсетина работни дни и сменените части (кабели, сирени, комфорт-модули и т.н.) бяха над представите ми за "оригинална заводска изработка" реших, че това вече не е "моята кола" и така - отървах се от проблема, но и ОТ КОЛАТА... Може и да е нещо дребно при теб. Дано! Бягай в сервиза за диагностика. Въпреки, че чуя ли вече за дефект на оригинална аларма на О2 - всичко ми се обръща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо, много лошо... Дано да съм лош пророк, но заради този дефект ВЪРНАХ ЦЯЛАТА КОЛА! Предложения много - всичките дойдоха от ЕТ. (Накрая стигнаха до там да ме увещават да ми сменят алармата с "друга - оригинална"). Колата беше разглобена до дупка (ЦЯЛОТО ТАБЛО) и бяха пускани нови кабели (паралелни на оригиналната инсталация) Имах сума ти (около 5-6 сменени сирени) и проблемът така и не се оправи :roll: След като престоя на колата в сервиза за дадения дефект събра около трийсетина работни дни и сменените части (кабели, сирени, комфорт-модули и т.н.) бяха над представите ми за "оригинална заводска изработка" реших, че това вече не е "моята кола" и така - отървах се от проблема, но и ОТ КОЛАТА... Може и да е нещо дребно при теб. Дано! Бягай в сервиза за диагностика. Въпреки, че чуя ли вече за дефект на оригинална аларма на О2 - всичко ми се обръща...

 

Не звучи хич добре :(. Тя е още 2 месеца в гаранция, НО..не знам дали ще я признаят след като съм сложил ксенон. ( Нали е в ел.системата ). Питам се дали могат да я "спрат", "отстранят" или каквото и да е и аз да си сложа друга ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.