Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

радатор на климатика


mihailstoianov

Recommended Posts

Колеги, гледайте да не пробивате радиатора на климатика или тези които са го пробили и чакат лятото да дойде за_да_го направят, да го правят докато е време, защото изтече_ли фреона и клапите се затварят и вятър от никъде освен от стъклата. НЕ_ПИТАЙ СТАРИЛО, ПИТАЙ ПАТИЛО

 

PRR: УтепА рибата с тоя пост!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

михаилчо баце много червено бе. добре че човека те е поправил иначе неможах да ти хвана мисълта :lol: . един съвет:преди да цъкнеш с мишока на "изпрати" па земи си прочети творението

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да попитам, за чий х...икс му е на някой да си пробива радиатора на климатика :?: :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

сори че нямам снимки да ви пусна ама от едно дребно камъче може да станат големи бели.сори ако на някой нему харесва правописами ама споделям каквото съм преживял зада нямате вие мъки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ние кво да направим че от камъчета по пътя стават големи бели- да сложа балатум пред решетката за да не влизат ли? хахах :D Пробит радиатор на климатик се оправя единствено с нов както знаеш- за съжаление друга опция няма, изпитал съм го. Ако имаш някакви преложения как да се предотврати това да не се случва ще е хубаво да споделиш. Иначе съм сигурен че и другите колеги и аз "гледаме да не го пробиваме" :D

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.