Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

странна работа-открита


esto

Recommended Posts

значи странното е ,че страничните ми огледала работят,когато си искат,ако се случи да не работят,гася,паля и тръгват и така до следващия път .имате ли идея какъв може да е проблема? smile048 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете едновременно ли отказват?

Да не се е опънал нещо кабела, когато си правил изолацията при онзи отвор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще съм ти от полза,ама.......

Аз имах подобен проблем вчера,но на мотокара ми.

Не ми бачкат чистачките(+дюзите за течност),парното и вентилатора (дето има функция за климатик :) ).

Гася,паля и тръгват (от време на време).

Оказа се лошо реле. (Оделно си имаха бушон 30А, а релето беше ,ако не се лъжа 30А към 86/86)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете едновременно ли отказват?

Да не се е опънал нещо кабела, когато си правил изолацията при онзи отвор?

 

и двете и то много отдавна правят магарий,но не им бях обръщал внимание щото рядко ги ползвам.

 

п.п. веднъж ми бяха счупили мигача в огледалото и като,че ли след,като го смених започнаха .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е болка за умиране . Без това се настройват веднъж-дваж в годината ... :D А мигачите в тях светят ли винаги ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали не прави проблем куплунга на джойстика !!! Явно - не . Преди си го забелязал още ... При смяна на огледалото нещо да не си щракнал "като хората" :) ???. Лесно ли се местят огледалата - да не би да имат повишена консумация мАторите и управляващия блок да ги игнорира ?

Щом след сваляне на акумулатора се оправя явно не е лоша връзка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом след сваляне на акумулатора се оправя явно не е лоша връзка ...

 

и след гасене и палене на мотора пак се оправя

 

да имат повишена консумация мАторите и управляващия блок да ги игнорира ?

 

може,но не се сещам за момента как да го проверя

 

При смяна на огледалото нещо да не си щракнал "като хората"

 

съмнявам се но ще проверя за всеки случай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след обстоен оглед на огледалото ми се стори,че куплунга за моторите е хлабав,стегнах го и за сега всичко работи безотказно навярно това е бил проблема.

smile152 smile152

 

благодарско на всички за идейте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след обстоен оглед на огледалото ми се стори,че куплунга за моторите е хлабав,стегнах го и за сега всичко работи безотказно навярно това е бил проблема.

smile152 smile152

 

благодарско на всички за идейте!

=D>

тази кола не заслужава да има забележка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

за съжаление проблема пак се появи,и си мисля,че щом се оправя след рестарт има вероятност да е в електрониката,ако има такави за огледалата.

някой знае ли дали огледалата минават през комфорт модула или са управляват директно от ключа? smile049 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-накрая го открих,голяма тъпотия.

проблема беше в пинчетата които не са запоени към платката,а се нанизват на нея и се разчита,че ще контактуват.

решението е в поялника.

 

post-1220-138453124243_thumb.jpg

post-1220-138453124202_thumb.jpg

post-1220-138453124232_thumb.jpg

post-1220-138453124238_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.