Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля помогнете


edi6504

Recommended Posts

Здр съфорумци имам Шкода фелициа пик ап,днес като ремонтирам патронника на затното стъкло и без да искам счупих задното стъкло smile175 ,ако някои от колегите има задно стъкло за фелициа пик ап да пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно постът ти е за раздел "Купувам...", но както и да е. Провери ТУК. Аз при тях си смених стъклото и съм много доволен.

Успех.

П.С.- Друг път (дано да няма де) пиши от къде си за да те упътим по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От шуменските села съм,защо питаш

Ами решил е да ти дойде на гости най-вероятно . Пък ти не е зле да заколиш 1-2 кокошки и да наточиш дамаджанката с винце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От шуменските села съм,защо питаш

Ами решил е да ти дойде на гости най-вероятно . Пък ти не е зле да заколиш 1-2 кокошки и да наточиш дамаджанката с винце.

 

хаха, колега, rgc е от магазина на Шкода, може да ти предложи (надявам се хитра) цена на това стъкло на този Фаворит` че малко е редичък. А и на всички е по-удобно да знаем - има ли смисъл да ти предлагаме и пращаме части :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От шуменските села съм,защо питаш

Ами решил е да ти дойде на гости най-вероятно . Пък ти не е зле да заколиш 1-2 кокошки и да наточиш дамаджанката с винце.

Еееееееееееейййййййй,тъкмо се канех да лягам и като прочетох това съм се смял 5мин. =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте колеги престанете с вашите тъпизми (кокошки,винце и прочие),ако някои има информация за въпросното стъкло да пише.Вицове ще пишем в други форуми :smt0344 smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От шуменските села съм,защо питаш

Ами решил е да ти дойде на гости най-вероятно . Пък ти не е зле да заколиш 1-2 кокошки и да наточиш дамаджанката с винце.

 

хаха, колега, rgc е от магазина на Шкода, може да ти предложи (надявам се хитра) цена на това стъкло на този Фаворит` че малко е редичък. А и на всички е по-удобно да знаем - има ли смисъл да ти предлагаме и пращаме части :))

 

Колега ти не бели нерви за доставката то има кой да върши тая работа.Въпроса е само да има стъкло,защото много ми трябва!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на rgc или още в понеделник се обади на магазина в Казанлък(виж списъка с магазините) и питай. Мисля, че нямаме колега с такава баничарка да сподели опит. Другия вариант е - от някоя морга - в mobile.bg гледах, обаче предполагам цената ще е колкото на ново освен ако не си някакъв страхотен късметлия. Нека някой от колегите, които имат телефоните на еуратек в софия да ги оставят - може и там да имат. Друго не се сещам. Успех с намирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.