Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каква е колата


bega4kata

какъв е основния критерий,по който избираш колата си  

125 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Да е бърза и красива ... и рабирасе комфорт но само 2 може така че ... ;) залагам на бързината и красотата ;) smile049 3/7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз какво да отбележа,като взех комби заради големия багажник.На това му викам ФУНКЦИОНАЛНОСТ,но няма такава графа. smile009 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това му викам ФУНКЦИОНАЛНОСТ,но няма такава графа. smile009 smile001
добавям ,но трябва пак да гласувате
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на комфорт и мощ (бързина) smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да гласувам :) За мен критериите при покупка са повече от двата позволени:

 

3 - да е красива, ама за мен. Не ме интересува дали ще хваща око или не;

4 - така, както е формулирано;

5 - да е тиха в някакви граници, съобразно двигателя. Не ща трактор, но пък обичам да си чувам мотора;

6 - да е икономича, но спрямо избрания двигател, т.е. не ми трябва малолитражка;

7 - така, както е формулирано;

8 - да е функционална, но това не винаги се изразява само във версията на купето.

 

Ако човек търси само някакво, каквото и да е возило на четири гуми, дори два критерия са много. Но ако има възможност за избор, струва ми се, че показателите, по които ще го направи са повече от позволените в анкетата smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са изброените опции за гласуване но....

4 и 5 от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 и 6 ми е мечтата, ама не би. За това реално - лично за мен 1 и 2 и в допълнение газова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.