Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова придобивка


mecho_klecho

Recommended Posts

Най-накрая ги дочаках, купих си 5 джанти Minilite от EBay преди 3 месеца, но чак сега ми ги доставиха, чакането си е заслужавало, много съм доволен джантите са на грунд и следва да бъдат пребоядисани. \:D/ \:D/ \:D/ Като ги боядисам и монтирам пак ще се похваля.

post-1571-138453114273_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална джанта. Я сега кажи малко по-подробно колко ти излязоха с доставка до БГ. Това чисто нови ли са ??? Ако се не лъжа такива са на Миро на белия рапид 14-ки. Тази година в Докси видях 15-ки 4*130 Ronal подобна шарка, направо се размазах.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Не харесваш железарки ти smile027

Чакам с нетърпение резултатите :smt004

 

Като е гарга да е рошава ;)

Уникална джанта. Я сега кажи малко по-подробно колко ти излязоха с доставка до БГ. Това чисто нови ли са ??? Ако се не лъжа такива са на Миро на белия рапид 14-ки. Тази година в Докси видях 15-ки 4*130 Ronal подобна шарка, направо се размазах.

 

Поздрави

 

Шарката е подобна но дали е същата като на Миро трябва да ги паркираме една до друга. Не не са чисто нови но са много запазени. Джантите ми излязоха доста евтино 50 Паунда, защото първо продавача незнаеше какво продава и колко върят реално в Е-Bay подобни джанти, второ намираха се близо до един мои познат които живее в Англия и той ми ги донесе до България.

 

Иначе джанти от Англия никои не праща даже и в страната помежду си неискат да пращат само ако отидеш на място и си ги вземеш от продавача което много спъва такива като мен които нямат как да отидат да си ги приберът. Иначе наскоро имаше 15" за 60 паунда с гумите но продавача неискаше да ги прати по куриер а живееше на 250 мили от Лондон и няма кои да се занимава с мен да ходи да ги купува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова няма да ги слагам скоро да не ми ги свалите :lol:

post-1571-138453114615_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маика ми незнае, аз ги нареждам когато я няма. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе тая цена е нереална 507 евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Дани, много са яки джантите, па и на добра цена са ти изпаднали. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Ако се ровиш в английският E-Bay всеки месец изкачат евтини джанти но трябва много да се ровиш не само да напишеш 4х130 и да се надяваш да намериш, и трябва някои да отиде да ги прибере, че англичаните непращат по пощата.

 

Примерно преди месец се продаваше шкода 120Л със 136ца от рапид, скорости от рапид, сухи полуоски, някакво спортно окачване купувал го от Чехия преди време (небеше написал какво е) уникално запазен салон, капак на двигателя от ЛР-ка без никакви видими удъри и ръжди и два комплекта дванти един като тези и едни METEOR, и това цялото се продаде за 280 паунда но беше на другият краи на Англия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бравост мечо, много хубави джантоци, при това 13", което е супер яко, ще ги развърташ лесно! а и на 100 еската съм сигурен, че ще паснат много добре!!!

smile053

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.