Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ендоскопска (тръбна) инспекционна камера


Ludiq

Recommended Posts

Търся такава камера! Ако се сещата такава камера ползват при тестовете на автомобили след определен пробек. Поверяват се трудно достъпни места, като праговете например или върешността на вратите и мн други такива. Не ми е необходима за професионално ползване, което значи, че ме задоволява и нещо по елементарно, но да си е цяло капсоловано с осветление и водоустойчиво.

Някой има ли идея от каде може да се намери или направи?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си направиш труда да стигнеш до София мога да те изпратя на едно място ( поне цилидрите ще можеш да си огледаш )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант да си купиш микро камера (продават се за под 100Е) и закачаш на PC. Приятел спретна такова нещо за зъболекарски кабинет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант да си купиш микро камера (продават се за под 100Е) и закачаш на PC. Приятел спретна такова нещо за зъболекарски кабинет...

И евентуално нещо да и свети, ако ще я пъхаш на много тъмно място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята зъболекарка има такава, като писалка е, но не "гледа" напред а настрани. Иначе е много яко като ми бърника по "оградата" дя я наблюдавам изкъсо на монитора smile153

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.