Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция 99 карб. и ръчна спирачка?


petkok

Recommended Posts

Здравейте,

днес, както си карах колата (Фелиция 1.3 карбуратор 99г.) установих, че се движи по-бавно от обикновенно

и видях, че съм карал около 2 километра на ръчна.

Понеже при мен при вдигната ръчна не ми свети нищо по таблото а на повечето коли си свети лампичката

бих искал да попитам, дали този модел кола няма лампичка за ръчната или просто имам поредна изгоряла

крушка на таблото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампичка има ! Дори е точно по средата на таблото.Провери датчика 1во (под ръчната),а после крушката на таблото ;)

Индикартора е стандартен --> (!)'

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да лампата е с горе долу следният вид (Р) а не (!) и е не на средната редица най от долу (пресичането на хоризонтала и вертикала), а в една лампа в дясно. НА средата е (!)- ниво на спирачна течност ,а следващата в дясно е (Р) - Паркинг спирчака (ръчна).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.