Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Внимание преносители на тетануст !


anastas

Recommended Posts

Незнам каква е нагласта на обществото по отношение на този вид возила , но въх всеки случай има много противници и яростни бунтари . Аз съм ясен а вие ?

Малко матрял......

PICT0126.jpg

121308MooneyesXmasParty410-vi.jpg

3411720653_b3f4997280_b.jpg

rr07103.jpg

Най тъпото е че подобени возила дори и изрядни технически се карат трудно в родината :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски ме радва hot rod & rat style в едно ! Имат определено излъчване..

Колкото до карането - за такова както казваш - път трябва !

 

55853-main_Full.jpg

rat-rod-trucki.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам каква е нагласта на обществото по отношение на този вид возила , но във всеки случай има много противници и яростни бунтари . Аз съм ясен а вие ?...

аз лично се кефя на rat rod идеята - неугледно на външен вид возило, което всъщност е вълк в овча кожа, искало ми се е да си имам таквоз нещо, но не мога някак си да си представя да имам такава кола и да я гледам как се разпада от ръждата... ако е имитация нещо - ок, но да й прави ръждата дупки... :?

 

между другото и моята 120-ка е поела пътя на самоолекотяването, аз й купих калници и прагове, но нещо няма пари напоследък и може и сама да стане rat rod, аз докато се наканя да я стегна, но ще ми е жал, щото точно за таз кола, ако не успея да я съхраня навреме :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чесно казано съм по голям фен на SLEEPER-ите като

мислил съм и за RAT ROD но ме е жал да ми изгние колата не ми дава сърце да я оставя ръждива.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Ванко накичия само и гас даго ееее ти с тия лъскачи немо се отпуснеш вече на маисторските :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Ванко накичия само и гас даго ееее ти с тия лъскачи немо се отпуснеш вече на маисторските :D

ша са пусна ама да напълня автовоза, че наште не стават. да покрия есички години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.