Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

като запаля някой път мирише на изгоряло


mihael nikolov

Recommended Posts

от 2 - 3 дни ми се случва като запаля в купето да замерише на изгоряло и то винаги пред мен като има запален автомобил и след десет секунди изчезва. отварям капака на двигателя няма никъква миризма не виждам някаква повреда колата работи перфектно на някой случвало ли му се е и може ли да е от автомобила пред мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако включваш парното или климатика веднага щом запалиш значи е от колата пред теб!

пък дори и само клапата да ти е отворена пак! ако ли не тогава лошо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз парното не го спирам никога дори да не е на климатик пак е на втора степен.вчера те видях на борово око добре ти изглежда шкодака.сигурно е от колата пред мен щото иначе не го прави само от това е че пред мен има запален автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.