Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Skoda Octavia '07] - Project Nikol


lubomirov1985

Recommended Posts

Хайде малко да раздвижим темата - малко новости :)

 

Сменихме педалите:

arx1418389841z.jpg

klz1418389879c.jpg

 

И запълнихме всички копчета - сега остава адаша да ги направи да светят бяло и после да подкарам и подгрева на седалките

cqs1418389933j.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lubomirov1985

    70

  • bega4kata

    5

  • sharpshooter_

    4

  • masterOne

    3

Най-много писали в темата

Брaво aдaш, перфе сa лепнaлЕ педaлите! A зa новите придобивки нa центрaлнaтa конзолa нямaш ядове, aко кaжеш и розови ги прaвим :P Сaмо свиркaш и действaме ;)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Хаха честито, Ники! Усмивката грее повече от отражението на фаровете! Браво и чакаме снимки, като ги метнеш на колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники , не че съм подстрекател , ама тия фарове много ще им отива нещо от рода 1.8 - 2.0 Т :fiu:

+1 :P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Ники! Я като ги метнеш на Никол, вземи пък да се хвърлиш до вкъщи, да се поФалиш, да се видим, че ти забравих физиономията. Не е като да съм ти далече от вкъщито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За агрегата няма как да го сменям, като имам нужда се возя с 3.2, 224 к.с. - Морковака го знае. Иначе, като остане време да ги сложа, ще се похваля веднага :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Вече готови - поставени са фаровете + нови мигачи и защитени с прозрачно фолио 3М. :banger_2:

 

cqs1425977966f.jpg

 

bfi1425978005t.jpg

 

bfi1425978020c.jpg

 

bwy1425978033e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адашче, с риск да се повторя, фарове са застанали жестоко! Нямам търпение да я видя Никол и на живо :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм, красота, супер е. Само решетката, направо ме озадачи... Какво е преживяла, че прилича на ястие с водорасли ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една лека градушка имаше миналото лято, една такава почти незабележима :P - та от там й е решетката на водорасли.

 

Ники, много са яки фаровете!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решетката с времето се е деформирала от топлината предполагам. Нямам идея. А наистина мислех да си върна оригиналната, та ще видим как ще е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, вярно. На мен ми се размина и забравих, колко коли потроши. :(

Мани, то и аз минах леко между топките... Още ги гледам по София си карат със строшени всякакви неща. Тая година дано да няма пак, че преди седмица ли повече ли, зимно време, беше паднала пак горе-долу едра градушка някъде из страната...

 

Поздрави

 

ПП: Ники, тази много й ходи, но ако няма шанс да се оправи... Оригиналната, да.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решетката с времето се е деформирала от топлината предполагам. Нямам идея. А наистина мислех да си върна оригиналната, та ще видим как ще е :)

 

Супер е станала с тези фарове! Май наистина трябва да сложиш оригиналната решетка  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.