Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Възстановяване на изтрити файлове от карта памет?


gogata

Recommended Posts

Възможно ли е? И ако да, много ще съм благодарен ако някой от софийската група удари едно рамо. Пък аз ще почерпя после :mrgreen: smile159 . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би трябвало да може и със стандартните програми за FAT

тези който се използват за HDD да станат и за картата. когато я поставиш във карт четеца се появява като ново устройство, указваш това устройство на съответната програма...

 

както казва колегата по-долу, ако картата е ползвана отново и е записвано върху изтритите файлове, няма да може да се възстановят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква файлова система е картата, в каква операционна система са трити файловете, с каква програма?

След изтриването ползвана ли е картата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква файлова система е картата, в каква операционна система са трити файловете, с каква програма?

След изтриването ползвана ли е картата?

 

Понеже съм пълен лаик, а и не аз съм бастисал файловете на нея, ще кажа, това което знам. Картата е SD, файловете са изтрити на компютър с windows :oops:. А след като са били изтрити не е ползвана. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря ти! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ползвам Bad Copy pro , безплатна е и е лесна за ползване. Нямам идея каква файлова система ми е картата и тн. Програмата действа ако след като си изтрил картата(СД карта с триене през windows или форматиране от самото устройстово- апарат или мп3 плеър) и не си я напълнил примерно с нови снимки. Възстановява на 100%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.