Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Audi e-Tron: 313 к.с. / 4 500 Нм!!!


VALDO

Recommended Posts

Kви тролейбуси ве меееен!!!Тва е бъдещето!Мани ги тия ниско ефективни бензолини и нафтолини! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече почвам специализация по сервизно обслужване на електромобили! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maния : http://news.automedia.bg/read/7879.html

 

П>С> zloQQ ряпа да яде!!! smile091

 

Мани - тея Nm верно са луда работа...

Ма с т'ва мотокарче, докато ти дойда на гости да пия студена биричка, от Софето да речем...ще мине половин ден! Не знам за к'во бъдеще си говорим тук, но коли с обсег от 250 км. и после 6-8 часа зареждане - не ми се струват удачни smile027 И като дойда - аре пак да търся контакт! И после докато се прибера - още една почивка за 6-8 час. И това е в Бг - малки разстояния! Ако реша да попътувам, както направих това миналата година из щатите - не месец, а година ще ми трябва да обиколя местата, през които минах. Ако ще ни е такова бъдещето - аз пасувам! Спрете Земята - искам да сляза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма се притесняваш! smile035 Ще ги направят с ускорено зареждане на по-високо напрежение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледат АЕЦ-а да ни затворят после купете си коли с батерий и плащайте да си купувате от нашия ток smile021

По хубаво бензин и нафта и дори и газ и метан ако щете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maй нещо не сте запознати колко излиза изминаването на 100 км с електромобил! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се движиш със 100 км/ч и двигателя консумира 30 kW (съвсем реалистично), "харчи" 30 kW/h.

Ако се прибави КПД на акумулатор и зарядно вероятно отиваме на 40 kW/h.

Значи при днешните цени на тока около 6 лв/100 км.

При електромобилите градското би било по-малко от извънградското, значи около 5 лв/100 км е реалистично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.