Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гумени уплътнения


txl

Recommended Posts

Става дума за следното:

RPD-grommet.jpg

На английски се нарича grommet, на български си нямам на идея как се нарича. Използва се при прекарване на кабели, маркучи и т.н. през някаква ламарина например или друга тънка стена.

 

Проблемът, че не знам откъде да се снабдя с такова нещо... Ходих в Пулсатор и Конрад, където общо взето ме изгледаха странно... В Конрад може да се поръча по каталога, но се чака един месец, а и няма точно размерите, които ми трябват. По магазините за авточасти също ме гледат странно.

 

Та ако някой знае конкретно къде се продават такива неща, ще се радвам да сподели. В София съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай в Динакорд... не знам дали имат такова нещо но се занимават с кабели, и продават много кабели.Склада им се намира в Дружба, комплекс Европа(при моста за летището).Мисля че се водеше Искърско шосе 7.Иначе имат магазин на 5те кюшета, ама в магазина не мисля че ще ти свършат работа.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.