Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колко ви е гражданската и каското


mihael nikolov

Recommended Posts

колеги питам тези които са със лизингови автомобили ката моята фабия 1.6 16 в 105 к.с. колко ви казаха че трябва да преведете защото моята изтича на 29.09 и се обадих да питам и ми казаха че гражданската е 240 лв. и каското 1029лв. не е ли много като се има предвид на колко оценяват колата.БАЩА ми има пасат 3 1.8 90 к.с. и плати 155 лв гражданска нямал съм щети нали Алианц правят промоции до 30 процента за съвестни шофьори поне така върви рекламата по радиото(интересува ме на колко оценяват колата след първата година и това нормално ли е)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш си смени Алианц-а защото са си е`али мам`та откъм цени.

За сравнение:

Каско Алианц- 1420лв срещу 1100лв в Булинс.

ГО Алианц-240лв срещу 165лв в Булинс. :smt034

Колата е 1.4 86кс

Сменявай ако можеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих дал същия съвет като колегата, ако е възможно сам да си правиш застраховките ще получиш по-ниска цена и на ГО и на каско в друга компания, но като опит във застраховането на лизинговите коли мисля, че са задължени да се застраховат където ти кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали Алианц правят промоции до 30 процента за съвестни шофьори поне така върви рекламата по радиото

 

Това е каско с т.нар. "самоучастие". И аз се бях подлъгал по рекламата и като ходих да си подновявам каското очаквах чудеса откъм отстъпки, ама нейсе smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каско Алианц- 1420лв срещу 1100лв в Булинс.

ГО Алианц-240лв срещу 165лв в Булинс. :smt034

Колата е 1.4 86кс

Сменявай ако можеш.

:-k

Моята ГО беше около 130лв в Алианц. Също 1.4 86кс.

Знам че критериите по които се определя ГО в Алианц са доста - къде се кара, колко се кара, кой я кара и т.н.

Само ще спомена, че ако сина ми беше основен водач - ГО 240лв :!:

 

Каското беше 5.5% от стойността на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи е толкова защото каското зависи от цената на автомобила дали е амбиенте или елеганс дали е комби или хечбек зависи на какви цени я оценяват ще се плаща няма как нали сме с лизингови и не може кадето ние искаме а кадето те кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет,за ГО няма такова значение,но за каско колкото е по-добра фирмата(по скъпо каско демек) толкова по-добрв за вас,ако стане нещо няма да имате проблеми от към вземане на пари.От опит в бул инс и булстрад съм бил,1 фирма от ремонт възлизащ на 1470 лв ми изплатиха 780,а вторите от 890 само 356 лв,при втория не карах аз,но при първия нямах нарушение до този момент.А сега дано не ми се наложи,но на съседа се бласна и от нужни 900 лв му платили 910 дори.Това естествено е станало при кола с 90 коня и на 5 години,но все пак парите са си пари.Затова просто гледайте и четете документите.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румстър 2007 1,6 105 коня- гражданска 240 лв, каско 940 лв. Ниво на оборудване- стайл с допълнения разни.Това е платено на Алианц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.