Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Security Certificate на Firefox


NightSpirit

Recommended Posts

Имам много балъшки проблем с Фокса. Изтекъл ми е security сертификата на сайта на Глобул и не мога да си вляза в акауна. От къде да си аксептна нов? На options имам отметки на accept cookies и accept third party cookies -> until they expire.

smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запознат със системата на Глобул, но масовата практика е или сайта ти дава възможност за сваляне и инсталиране на сертификат, или самата организация, собственик на сайта ти изпраща сертификата, който после ти инсталираш. Всъщност има и трети вариант - чрез сайта сертификата сам да се актуализира. А там, където ровиш из менюто на браузъра, няма да ти свърши работа - използва се за внасяне или изнасяне, както и настройки по самия наличен сертификат, т.е. от там няма как да изтеглиш новия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EDIT: Оправи се по най-смешния начин :) Изчистих кеша и всичко е ток и жица \:D/

 

P.S.: Новия Фокс 3.5 и нагоре е пълен шит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S.: Новия Фокс 3.5 и нагоре е пълен шит!

 

:smt017 Ахам, чак ме е яд, че вече не съм със старата версия. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава и да споменет от какво точно се оплаквате... :?:

Аз не намирам никакви недостатъци спрямо по-старите версии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо място - крашва супер яко. При проблем с флаша направо крашва всичко. На Хрома и дори на скапания IE ми дава сигнал за проблем с флаша, но браузъра си работи. На второ място не работят важни за мен екстенжъни от предната версия (примерно Tab Kill), доста време вече мина, а не са преработени за новата верися. На трето място има дребни, но дразнещи недомислици - примерно на старата версия на Privacy имаше директно бутон за чистене на кеш, кукита, хистори и т.н., а сега няма такова нещо и трябва да го настроиш да трие при изход и да затвориш/отвориш, което е супер глупаво. Много такива неща мога да изброя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема ще пиша тук. Моят проблем от няколко дена, е че не ми показва снимки в постовете по форумите, а пише само "изображение". Бутах, бутах не можах до го оправя. :) Някой може ли да помогне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам друга защитна стена освен на windows. Сага ме за мисли за флаша защото и в youtube на клиповете не им показва снимките. Ще поразровя и там да погледна.

 

Edit: Оправи се. :) В менюто има една опция "Load images automatically" Махнах отметката после пак я сложих и засега е добре. Благодаря, че се опита да помогнеш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че е станало.

Между другото най-после са пуснали версия 2.0 на много важния за мен (като ол' скул сърфър) екстенжън - Tab Killer, който работи с 3.5. Още се води някаква бета версия и се инсталира "на ваша отговорност", но си работи чудно, дори има повече възможности от старата версия. Ура!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.