Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тампон носач


koki2

Recommended Posts

Здр. колеги от 5 дена вече сам и аз собственик на Фабийка.Взех я на старо иначе е много хубава и подържана,но проблема с тази предница ще ме побърка.Някой може ли да сподели дали е решил проблема с задните тампони на носача,че днес смених на едната страна и ефекта остана същият.Сложих хубав уж с два лъча.Забравих да кажа че е 1.9 SDI.Много ви моля ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен, че има нещо с предницата друго не се разбира от поста ти. Напиши какво точно те дразни и/или смяташ, че не е наред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си тампони от Ибиза Купра. Потърси из форума има писано много. Не са скъпи и решават въпроса тотално. Като бонус получаваш доста по-стегнат волан и управление, както и малко вибрации

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си тампони от Ибиза Купра. Потърси из форума има писано много. Не са скъпи и решават въпроса тотално. Като бонус получаваш доста по-стегнат волан и управление, както и малко вибрации

 

Че са вечни да, но за вибрациите [-X

Аз сложих такива и ги махнах скоропостижно, защото колата стана по-шумна с тях. Все пак, ако колегата иска ще му ги дам двата на цена на един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто при ускорение самата кола се чуства че не е стабилна,също и при спиране.Това при сприране сигурно е от дисковете,защото имат ръб и сигурно са криви.Гумите са нови и балансирани лично от мен,защото бачкам в сервиз.А относно за тампоните от Купра каква е цената и не са ли съсипани при свалянето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са съсипани, бащата прави скоба за ваденето и са като нови. Не бива да се блъскат с чук. Струват 32 лв. в Аутотехника, аз ще ти ги дам за 15 лв. Обикнoвените струват 34 лв. в ЕТ.

Ето снимка:

http://picbg.net/img.php?file=c16f0af1acd7eeab.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК ще ги взема да пробвам поне няма да се набутам много,ако не ми харесат.Трябва да ми ги изпратиш с куриер.Ще чакам да се обадиш.Тел. ми е 0896 743 987 Ники........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вчера сложих тампоните от Ибиза Купра и останах много доволен както каза и колегата който ми ги препоръча и съм му много благодарен.За сега проблемите които имах изчезнаха има само леко чукане на големи неравности,но като сменя и тамп.на ст.щанга всичко ще изчезне.Дано тези тампони да изкарат повече км.Благодаря на всички колеги от форума много сте печени smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, че сме ти свършили работа. Ако имаш потропвания още, погледни тампоните на стабилизиращата щанга, както и сам си написал. Също така виж тампона на двигателя, който е отдолу под скоростната кутия (реактивен, се казва, доколкото знам). При мен той се прецаква за 15к км. За него ще ти трябва да си поръчаш полиуретанов тампон или някой да ти направи специално за теб (да го рециклира, така да се каже). Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен той се прецаква за 15к км. За него ще ти трябва да си поръчаш полиуретанов тампон или някой да ти направи специално за теб (да го рециклира, така да се каже). Успех! :)

 

При теб заминава на 15к но при SDI-то е практически "вечен" :D Все пак има разлика в натоварването при RS-а малко....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.