Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теглич от голф за октавия


turbobiit

Recommended Posts

Здравеите колеги.Искам да ви питам става ли теглеч от голф4 на октавия комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти луд ли си да купуваш нов теглич.На конзолата под задната броня заваряваш 2 планки,на които с болтове закрепваш Г-образния теглич с топка.Към същата тази конзола заваряваш 2 профила винкел около 30 см , които влизат в задните греди на багажника.Тях ги закрепваш с болтове през отворите,които са фабрично направени,но са затворени с антикорозионна замазка.Трябва да ги намериш,по 2 отвора са на греда.По този начин се сдобиваш с почти оригинален теглич и икономисваш почти 200-300 лв.Аз така направих и нямам никакви проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

можеш ли да пуснеш снимков материал на операцията?

Съжалявам, нямам снимки.Но свали си задната броня,разгледай тази конзола и всичко ще ти стане ясно по това което съм написал.Аз го почнах на майтап,направих го и вчера съм прекарал 700кг.рента жито от селото на баща ми.Искам да допълня само,че преди да свалиш бронята си измери дължината на планките в зависимост от това какъв модел топка ще поставяш.След това си направи шаблон на планките и ги изрязваш с ъглошлайф.Трябва да са с дебелина около 7-10мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.