Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смятам да си купувам нов лаптоп


bega4kata

Recommended Posts

Сами не се пали толкос... споко ;) кога ще ме повозиш да видя дали става за работа секи ден сигурно ще ставам 20 мин. преди работа и ще съм първи в офиса smile001 :-k smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    10

  • biser.or

    8

  • PRR

    7

  • Mishelle

    6

Най-много писали в темата

Батко Сами споко де. Знаеш много добре, че сме си спамаджии по рождение. Освен това характерна черта на Българина е да дава акъл. Та в тази връзка ще зема да се цитирам smile159

Аз пък ти препоръчвам да говориш с Юли (Mishelle), щото той се занимава с продажба на компютри до колкото знам поне...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мисля, че изтърва промоцията. Допреди 10 дни Тошиба продаваха с гаранция "No Matter What" или иначе казано каквото и да се случи в рамките на 2 години ти го оправят - изпуснал го от 2 метра, налял си го с литър машинно масло, изтървал си бензин по клавиатурата, откраднал си го, счупил си екрана от яд - няма значение, просто ти го оправят.

И едно ла@но ако плеснеш на клавиатурата на лаптопа и старатерлно го размажеш....най-вероятно внимателно ще го почистят и ще ти признаят гаранцията.

Относно гаранционната подръжка пишеш пулни ГЛУПУСТИ, колега cenarius :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никаква представа в "Горно нанадолнище" какви са ви условията на гаранцията, но когато става въпрос за "No Matter What" си е "No matter what". И това по принцип се доплаща допълнително, но Тошиба го пуснаха на промоция. Но било каквото било, ако си си купил лаптоп с No Matter What, но не си регистрирал машината в рамките на 7 дни то нямаш такава гаранция в действителност, а съвсе нормална 2 годишна гаранция и никой освен клиента не може да се сърди и да бъде обвиняван.

 

 

 

Bega4kata, разликата е, че лаптоп с добра видео карта и смешен монитор е 1,???? лв, а лаптоп с добра видео карта и хубав екран + здраво шаси гони 3,???лв. По това което написа е повече от ясно, че каквото и да вземеш ще ти върши работа. Аз например на резолюция под 1400х1050 не искам да сядам. Просто свикнах и за мен това е много, много по-важно отколкото каква ще ми е видео картата. Работната площ за мен е фактор номер едно, като успоредно с това искам спокойно да ми върви ACAD.

 

На мен първото нещо което ми дойде на ум като видях, че ти си пуснал тема, е че искаш лаптоп, който като го изпуснеш от капака на колата, защото там си го оставил закачен за двигателя например и не само, че искаш да не се счупи, ами искаш и да не забие и да не повреди както собствения си, така и софтуера на автомобила. Щом ти трябва да си цъкаш у вас игри .... Отиваш избираш и каквото и да вземеш няма да сбъркаш. Не знам защо трябва да се нервиш.

 

п.п. Пази Боже теб някой да те вземе за тъп :)

 

п.п.2 Единственото което споменах за марки беше Pavilion - Не, какъвто и да е, както и готината бивша гаранция на тошиба ;) На марки не робувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cenarius, в грешка си. No matter what гаранцията на Тошиба никога не е била платена! От самото й обявяване я пуснаха безплатно. Първо със срок до 31.05.2009г., след което го удължиха до 31.10.2009г. Включва неудовлетвореност от машината, щети и повреди, както и кражба. Като с удължаването на срока добавиха и ново условие - гаранция срещу загуба на работа. Ако някой търговец ти е взел пари за това или е предлагал да ти вземе, не е постъпил коректно. Това, за което си прав е регистрацията. Клиента сам си е виновен ако я пропусне. От вносителя са се постарали и кьорав да си, пак да го видиш това условие - голям стикер на кутията и една хубава брошура в нея, на която всичко е описано, при това подробно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак подозирам някаква уловка. :-k

 

„No Matter What Guarantee“ представлява застраховка срещу случайна повреда или кражба, както и обикновена гаранция за удоволетворение, позволяваща на клиентите да върнат закупения продукт, ако той се окаже неподходящ за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cenarius- :smt017

Не си ме разбрал явно.Точно да си цъкам в къщи игрички и да пиша във форума ми трябва компютър.Че на стария не вървят вече новите.Не че много играя...ама що да не може пък.А за работа в гаража имам един още по-ретро железен DELL ,който е падъл,салта е правил и т.н. и работи безотказно.Той ми е достатъчен за работа-Етка,аутодата,ваг-кома,и ваг командера и т.н....ааа,и да влизам във форума от него :D

Не съм се ядосъл,просто използвах такъв израз smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А за работа в гаража имам един още по-ретро железен DELL ,който е падъл,салта е правил и т.н. и работи безотказно....

 

А

може ли го ? smile048
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хааа,страшна реклама. :smt017 Първите неща щеше да ги издържи...ама в печката вече smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато го миеше старателно едва ли щеше да оцелее... или пък докато начукваше пържолките отгоре му.... smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато го миеше старателно едва ли щеше да оцелее... или пък докато начукваше пържолките отгоре му.... smile091 smile091 smile091

 

Ами моя пое една чаша кафе (200мл) и си работи ...

За температура - забравял съм го включен в раницата в багажника на колата при 35+ градуса на сянка (колата беше на слънце). Като го извадих не можех да го държа ... но си работеше.

За удари - ами падал е от стола на земята (над 1/2 метър).

 

А уж го пазая ... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избран и поръчан

благодаря на отзовалите се

и най вече на Юли

Е не те е срам начи. Избран и поръчан....кой? Lenovo, Vaio, Toshiba, Правец 16? Дай малко повече подробности. Така или иначе освен да ти го честитим друго няма да кажем. Най-много да кажем: "Лелееееееее, как можа да си купиш това...." smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Правец 16? ...

 

Правец 8Д smile048

"Д" Дизел ли означава ? :-k smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Правец 16? ...

 

Правец 8Д smile048

"Д" Дизел ли означава ? :-k smile004

 

Домашен. Ма като се замисля може и дизел да е означавало :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак подозирам някаква уловка. :-k

 

„No Matter What Guarantee“ представлява застраховка срещу случайна повреда или кражба, както и обикновена гаранция за удоволетворение, позволяваща на клиентите да върнат закупения продукт, ако той се окаже неподходящ за тях.

Тома Неверни :D

Това, което предлага Toshiba за преносимите си компютри е уникално за този бранш. И за пореден път доказва, че производителя е с повече от едни гърди пред конкуренцията. За тези като теб, които подхождат недоверчиво и не са им достатъчни думите на търговците, хората са направили този сайт. След кликване на България лесно можеш да стигнеш и до общите условия на гаранцията.

 

Към bega4kata. Сами, благодаря за доверието, което ми гласува. Смятам, че ще останеш доволен от избора си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toshiba и Harman Kardon e като Москвич и BOSE!

 

Тук нещо не съм съгласен /или може би не разбирам/....кое в цялата работа е като Москвич? Много правилно по-горе някой каза, че марките са важни, но зависи за какъв продукт. Toshiba е много добър избор за лаптоп според мен. Вкъщи имам 2 - един съвсем entry level и един от най-високото ниво на Сателитите. И двата работят чудесно, въпреки че единия е подложен на влиянието на майка ми - некадърен юзър от най-висша класа, а на другия аз непрекъснато му изтезавам възможностите на харда и РАМа. Предвид, че Qosmio са и по-висок клас машинки, това може би се доближава до перфектния избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toshiba и Harman Kardon e като Москвич и BOSE! smile091 smile091 smile091

И сега ако се обосновеш ще бъде повече от чудесно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто така ми дойде изведнъж!

Като погледнеш как са ги написали,едва ли не и баскутия има в тоя лаптоп!

Бъзикъл съм 2-3 модела на TOSHIBA и си бачкаха добре!Надявам се и на бегачката да се представя добре!

На един DELL ще му отиват такива колонки,ама не и на Toseshiba-та! smile091

 

P>S> А и човека дето ще зима лаптопер казваше,че за техника е S...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OFF

Tози е идеален (поне за мен) smile004

фуджитсо сименс v6535(не е геймърски но става за някой работи).

Около година вече го ползвам като пишеща машина , видеомагнетофон и пощенска кутия.Не е мръднал. smile001

Дори една бира разлях върху него. ](*,)

Също такa не се налага да включвам климатика в режим "студено" до като рабоя на него ,за разлика от АСУС на който си изгорих показалеца на тъчпада :mrgreen: Струва ми се че фуджицо сименс произвеждат добри "електроуреди" по принцип smile004 Тези тошиби ви замъглиха съзнанието със тези временни оферти ...та да ви подсетя за фуджитсуто. smile092

V6505.jpg

 

Сега имам един въпрос към по компетентните в IT бранша.

Колеги,съществува ли такава фирма в BG на която може да си поръчаш лаптоп със конфигурация по избор на клиента?

Т.е както си избираме конфигурация при настолните компютри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не ти прозвучи много крайно, но мнението е, че Fujitsu-Siemens никога не са могли да правят качествени лаптопи. А за електроуредите - не ги сравнявай, нямат нищо общо :) В нас всичко, от фурната, през котлоните и микровълновата, до миялната и кафемашината, е Siemens - всичко работи безупречно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.