Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смятам да си купувам нов лаптоп


bega4kata

Recommended Posts

Ако има колеги,които се занимават с продажба на такива...да си купя от тях

чакам оферти

Изискване:видео картата да е над 9600GT

или ако знае някой за добра оферта и модификация да препоръча

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    10

  • biser.or

    8

  • PRR

    7

  • Mishelle

    6

Най-много писали в темата

Това не ти ли харесва?

http://www.stemo.bg/jsp/bg.do?a=cHJvZHV ... #n.2.1.3.5

ха,ха-първо е много слаба картата ,а и цената е в космоса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт личен и проф. опит ще ти кажа за марка лаптоп само това:

1 - ASUS

2 - Toshiba

Всичко друго може да те изкара извън всякакъв контрол ( ако се палиш лесно )

;)Иначе според зависи до колко пари ти се заделят има добри модели които можеш да вземеш на добри пари а желаната видео карта да добавиш след това и по-този начин пестиш значима сума пари.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продавах лаптопи до миналата седмица. И аз препоръчвам Тошиба. Такава карта 9600ГТ или по-силна се слагат на моделите които са и с по-големи процесори и хардове и т.н. Та ще трябва да приготвиш повече пари, поне едно 2000 лева и отгоре. До колкото си спомням най-евтината Тошиба с таква карта беше към 2300 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт личен и проф. опит ще ти кажа за марка лаптоп само това:

1 - ASUS

2 - Toshiba

Всичко друго може да те изкара извън всякакъв контрол ( ако се палиш лесно )

...

 

:-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има фирма във варна която може да ти конфигурира лаптоп по желание,те си внасят шасита с дисплей и ти слагат какъвто искаш диск,професор,рам и тн. ,цените са добри,работят професионално,при интерес от твоя страна мога да ти дам координати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт личен и проф. опит ще ти кажа за марка лаптоп само това:

1 - ASUS

2 - Toshiba

Всичко друго може да те изкара извън всякакъв контрол ( ако се палиш лесно )

;)Иначе според зависи до колко пари ти се заделят има добри модели които можеш да вземеш на добри пари а желаната видео карта да добавиш след това и по-този начин пестиш значима сума пари.

Успех.

 

 

Недейте така да се изказвате неподготвени бе колеги. Айде кажи ми на мойто Вайо какво точно му е кривото? Иначе ASUS и Toshiba наистина са много добри марки. Аз специално имам ASUS от доста време и е пефектен. Обаче нещата не винаги са или черни или бели.

Добрия компютър (както и кола и всичко друго) е подходящия компютър. Съгласен съм с колегата, който казва, че такава карта се слага на по-скъпи компютри.

 

Edited

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........Съгласен съм с колегата, който казва, че такава карта се слага на по-скъпи компютри и по нови също така в известен смисъл. Не знам дали ще има голямо предлагане на втора ръка с такава карта. Определи горе-долу някаква сума. Защо не помислиш за нов. Като знам хората как ги "пазат" лошо ми става. Особено лаптопите се блъскат като за световно.

 

Aма....той Майстор Сами не каза, че търси втора ръка,....май. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aма....той Майстор Сами не каза, че търси втора ръка,....май. smile049

 

Аз като прочетох някой да се занимава с продажба и нещо съм решил, че иска някой да му продаде неговия ](*,)

Щото гледам мачовете и блея smile048

 

Toshiba Qosmio F50-12J е нелош вариант с подобна карта, но си е цифромания. Иначе е готина серия и с добри параметри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на HP Pavilion DV5 СЪМ СЕ СПРЯЛ 1600лв.или дв6-Съответно дв5 с карта 9600 гт и дв 6 с ати-4650-най добрата карта

а някакво мнение за ACER АSPIRE 5739G-картата е GT 130-тя е по добра малко от 9600

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ASER ASPIRE 5735, и в камиона вече 1 год. го друсам по пътищата и си работи.Ама не съм специалист в тази област и не мога да ти давам съвети за модели. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3-те изброени и аз съм за Acer-a. За Павилион до сгеа добър отзив не съм чул. Имат много "екстри" - дистанционни и всякакви дивотии, но като качество са много зле повечето. Щом те кефи АТИ карта ОК, ти си знаеш. Аз лично хич не мога да кажа, че му се радвам на мойто АТИ. Не мисля, че ще повторя тази грешка. От към софтуерна поддръжка са под всякаква критика. Аз сегашния комп го имам вече има-няма 6 месеца и ъпдейт за картата не е излизал. На nVidia излизат като италиански нападател пред българска врата - постоянно smile001 Като цяло смятам, че nVidia са по-добрия избор, но това е субективно мнение, всеки си преценява за себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си на топ ниво, ще трябва да погледнеш тук: http://store.apcom.bg/macbook-266ghz4gb320gbgeforce-9400m9600m-p-267.html. Ако го поръчаш от Америка, ще излезне по-тънко, разбира се. smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се има марки и марки.

Имам в предвид да не се взимат марки които не са пододящи за определения предмед и не говоря само за лаптоп в частнос ами за всяка друга електроника... както има хора които си копуват LG за телефон примерно !!!$€№@!($ ОБМ LG !!! Та те правят ТЕЛЕВИЗОРИ И ХЛАДИЛНИЦИ a не ГСМ-и !!! Та така и за лаптоп ... HP - Да ! НО за принтер...

А в крайна сметка човек сам си харчи парите и сам си решава какво да си купи. Пък после дали ще е напълно удоволетворен е др въпрос... Обаче когато се пита за мнението на другите,в последствие то не трябва да бъде "отсичано".

 

П.П. към PRR

 

Oт личен и проф. опит ще ти кажа за марка лаптоп само това:

1 - ASUS

2 - Toshiba

Всичко друго може да те изкара извън всякакъв контрол ( ако се палиш лесно )

...

 

:-k

 

КОЕ не ти е ясно ?! та се чудиш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям Molox за Азис.

От година и нещо подмятам X51R и го подлагам на зверска експлоатация.Безумно здрав е.

 

А иначе може примерно:

 

http://mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=39167 или

http://mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=37877

 

Въпрос на личен избор.Имай предвид ,че доколкото знам Мостовете са единствения оторизиран сервиз на Азис...и не са особено коректни.

 

П.С А пък и в крайна сметка всичко се прави в Китай. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента масово излезнаха LED дисплеите, и е хубаво да е с такъв ,защото консумацията и теглото са съответно по-малки. А това е от съществено значение за лаптопа. За другите параметри колегите правилно са те насочили. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://laptopbg.eu/product/94/dell-inspiron-1720-t8100-.html

 

 

те това на 1300 става ли smile027

слаб е картуна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има колеги,които се занимават с продажба на такива...да си купя от тях

чакам оферти

Изискване:видео картата да е над 9600GT

или ако знае някой за добра оферта и модификация да препоръча

благодаря предварително

здравей, колега. препоръчвам ти този колега от vw форума: http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=48&t=104047 като кликнеш на обявата му, се отваря линк към неговата страница. познавам човека и гарантирам за коректно отношение, за цените - ще се убедиш сам, че са добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ти препоръчвам да говориш с Юли (Mishelle), щото той се занимава с продажба на компютри до колкото знам поне.

Друго, което ми е направило впечатление - сериозни софтуеристи (като Пепи PRR и брат ми) пък са се спрели на нещо, което до момента никой не го препоръчва - Lenovo. А до колкото знам ТОВА е едно от най най.

И не мога да разбера едно нещо. Гледа за разни TFTта и накрая си купи SONY. Сега пак се оглеждаш в разни Асуси и НРта и накрая май ще стигнеш до истината и ще си купиш ТОВА или ТОВА. Знам те че щом е за теб трябва да е най от най. Така че ко са занимаваш с разни други работи ми ни са огледаш в най-доброто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо питаш за компютри в автомобилен форум? Има толкова реномиран компютърен. Павилион сред компютрите е като ... не знам какво сред колите, но по-долно няма. И все пак каквото и да вземеш най-важна майче е гаранцията... На гаджето съквартирантката се оръси 3 бона за ThinkPAD и след 2 години умря тотално, та аз съм дотук със скъпите машини.

 

Мисля, че изтърва промоцията. Допреди 10 дни Тошиба продаваха с гаранция "No Matter What" или иначе казано каквото и да се случи в рамките на 2 години ти го оправят - изпуснал го от 2 метра, налял си го с литър машинно масло, изтървал си бензин по клавиатурата, откраднал си го, счупил си екрана от яд - няма значение, просто ти го оправят. Ползвал съм не един и два лаптопа и съм на мнение, че вече всичко се прави хей така ;) И кой каквото и да ми говори досега само празни приказки. Най-важното не каза - за какво ще го ползваш? Искам 9600... Това все едно "искам двигател 200 коня". То хубаво 200 коня, ама в какво купе ги искаш тези коне? От лаптопа какво се очаква? Търси се шаси, екран, батерия, бързина или само здраво видео за някакъв вид дейност. Някакъв вид ще рече игри? Или 3Д работа? Какъв екран се търси? Каква гаранция?

 

Малко си като жена купува кола - искам да е оранжева smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко си като жена купува кола - искам да е оранжева smile004

smile091

 

И аз не разбрах защо точно на тази карта държиш, но явно си имаш съображения. С нея са Qosmio серията - F50 и G50 в различните вариации (съответно 10M, 10Z, 10H и 10i, 115, 127), на Vaio AW серията в най-различни вариации, няколко Аспайър-а и доста голям брой от Бутките... пардон Павильоните. Абе ако попандеш на късметлийски HP си добре, ама шанса не е много голям :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[

Защо питаш за компютри в автомобилен форум? Има толкова реномиран компютърен

аз не разпитвам коя марка компютри е по-добра и коя не-ВИЕ ГО ОБЪРНАХТЕ НА ТОВА

аз съм написъл:Ако има колеги,които се занимават с продажба на такива...да си купя от тях

чакам оферти...ВИЖ ПЪРВИЯ ПОСТ!И точно хора занимаващи се с продажба на компютри се отзоваха и се свързаха на лични с мен...но явно не всички са разбрали въпроса ми

Най-важното не каза - за какво ще го ползваш? Искам 9600... Това все едно "искам двигател 200 коня". То хубаво 200 коня, ама в какво купе ги искаш тези коне? От лаптопа какво се очаква? Търси се шаси, екран, батерия, бързина или само здраво видео за някакъв вид дейност. Някакъв вид ще рече игри? Или 3Д работа? Какъв екран се търси? Каква гаранция?

 

Малко си като жена купува кола - искам да е оранжева smile004

АМИ МНОГО ЯСНО ЧЕ ИСКАМ ДА МИ ВЪРВЯТ И ИГРИ!ЩОМ СЪМ НАПИСЪЛ ИЗИСКВАНЕ ЗА СИЛНА КАРТА.Какво значи лаптоп за работа???Този на който ще върви Колин дърт,НЕ СТАВА ЛИ И ЗА РАБОТА.МОИТА ШКОДА,КАТО Е вече над 200 КОНЯ не става ли за работа???Може и багаж да носи ,може и на работа да се ходи с нея....

http://images.google.bg/imgres?imgurl=h ... m%3D1&um=1

 

и примерно от всички тези ,този:Acer AS6930G-644G50Mn е най подходящ за мен

не съм чак толкова тъп колега-за колкото ме мислиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.