Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам спорни седалки Рекаро-продадени


bega4kata

Recommended Posts

800 лв. двете

перфектни са-нямат скъсано никаде и са удобни

 

PRR: Ще ти скъсам ушите! smile048

pow: Остави едното за мен, аз да му го откъсна!!! smile048

post-2454-138453111654_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата се откаже, аз ще ги взема. Направо ще дойда да ги монтираме !!! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа и аз ще наддавам, няма да се дам без бой. Такава оферта не излиза всеки ден. Тези май са от модела, който като пуснеш отоплението на седалките и ти сваля облегалката (назад като се нагрее) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави са .....но това розово smile021

Бега4ков,тия седалки да не са от некой баварец на министерството на отбраната? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де, колеги, купувайтИ, нИ сЪ скъпетьи, че Бат Сами сбира бюд-джет за лапАтопЧЕ. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже аз съм интелектуално обременен, smile048 интелигентно изостанал, smile048 имам социопатични натоварвания и внезапни нервни разтоварвания поради придобита неправилна форма на черепа вследствие много удари, smile048 освен това не отбирам от нищо и схващам по бавно от простреляна патица и станах мод тука, само щото сготвИх баница и джуркан боб на който требаше, когато требаше, та....във връзка с горните мои дзатруднения, би ли ми обяснил, Жорка, на мен - улавия, smile048 що да не е темата за тука, и що да я запираме с катанец, верига и ключ. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее,3ащо smile149

4овек не може да си продаде седалките на спокоиствие

обявата си беше в ра3дел продава smile168

да не завидяхте.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее,3ащо smile149

4овек не може да си продаде седалките на спокоиствие

обявата си беше в ра3дел продава smile168

да не завидяхте.....

 

като отивам на вилата ще мина да ги взема smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит да ги взема седалките,но разполагам със 600лв.Възможна ли е лека корекция във цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

800 лв. двете

перфектни са-нямат скъсано никаде и са удобни

 

седалките са хубави , но вече имам предни. търся си задни smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже аз съм интелектуално обременен, smile048 интелигентно изостанал, smile048 имам социопатични натоварвания и внезапни нервни разтоварвания поради придобита неправилна форма на черепа вследствие много удари, smile048 освен това не отбирам от нищо и схващам по бавно от простреляна патица и станах мод тука, само щото сготвИх баница и джуркан боб на който требаше, когато требаше, та....във връзка с горните мои дзатруднения, би ли ми обяснил, Жорка, на мен - улавия, smile048 що да не е темата за тука, и що да я запираме с катанец, верига и ключ. smile049

 

за свое оправдание (като не по-малко интелектуално обременен от вас, колега pow smile048 ) мога да посоча единствения свой аргумент да изразя подобно смело мнение, а именно: с цел правилното разпределение на входящите запитвания по тази прелюбопитна и предизвикваща огромен интерес обява на колегата bega4kata и избягване на коментари, поставящи под съмнение нейната сериозност, според мен обявата би била много по-легитимна в съответния раздел, още повече, че пак по мое скромно мнение, предстои да станем свидетели на публично наддаване за тези уникати, което от своя страна би довело до вдигане на рейтинга на споменатия по-горе раздел в интернет пространството, ако ме разбирате какво искам да кажа... smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казах без пазарлъци

поради големия интерес :-k може и да вдигна цената

Стига бе... :evil: КРИЗА Е!

Освен това на лявата седалка е захабена тапицерията.

(поне така се вижда на снимката) smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги претапицирам,ако трябва,,но са перфектни.Заблудил си се нещо

Дръж си ги.Взех си същите от МЕТРО

Има само един малък проблем със захващането към купето, който мисля да разреша когато имам повечко свободно време.Засега съм ги настанил на тераската.Седя си на тях и си зяпам румънско от високо.Като ми омръзне на единия стол се местя на другия. smile004 И така.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами, стига си хитрувал, тури я тая запетайка, където и е мястото, да не се диви народа на цена от 800, като всъщност ти си имал в предвид 8,00 лв. за двете седалки. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами, стига си хитрувал, тури я тая запетайка, където и е мястото, да не се диви народа на цена от 800, като всъщност ти си имал в предвид 8,00 лв. за двете седалки. :P

Може да е объркал паричната единица smile048

Вероятно се касае за 800 румънски леи. smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.