Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

Аз съм съгласен за  -2 , където сме се събирали и досега .

 

Относно часът ми е удобно и в 16 , 17 , 18 .

 

Според мен да е малко по раничко за да можем да се наприказваме и насладим на  красивите гледки ,които  очакваме да видим а именно Октавиа 3 .

 

Но и вие дайте предложения за час .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Хайде, слагаме час 16:00 за Неделя 04.05 на Гранд Мол .

 

Паркираме на -2 северна страна , както обикновено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по празниците нищо май няма да се случи. Дайте да се организираме за друга дата и най-накрая да се саберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да се случи, като вече всичко е уточнено? Аз не бях писал понеже до последно не бях сигурен дали няма да съм в Търново на ралито, но ще след прогнозата за дъжд, остава срещата в 17ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление днес не се чувствам добре и съм леко болен.....едва ли ще присъствам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на всички колеги които дойдоха на вчерашната среща  .

 

Снимките малко по късно ще ги кача .   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна среща се получи! Разгледахме двете нови vRS-ки - на Сами и Николай, и новата О3 1,4 TSI на колегата fhman. Страхотни автомобили. Побъбрихме си добре и неусетно минаха 3 часа.

А пък някои хора  продължават да трупат черни точки не знам как ще се реваншират :tongue_1: !!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Аз това си го мисля от 2 седмици насам , но като че ли повечето колеги  от Варна  не влизат често във форума и затова не съм предложил  да се съберем .

Идеята ти е добра   :doubleup:   .

Нека да се разберем да речем за след 2 седмици , защото предполагам  някои от колегите ще влязат до тогава във форума и ще прочетат за  замислената среща .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам другата събота 26.07. Да се организираме който може. На плажа не знам дали е удачно там е голяма лудница. Ако искате може на Гранд Мол на последния открит етаж, а после на по бира в Годзила. Ако се сещате за други подходящи места казвайте и да решаваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.