Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 105 L


Mike

Recommended Posts

Здравейте хора, извинявма се предварителн оза темата, но така и не намерих тази която ми трабва, мисля че имаше такава. Та, думата ми е, че патувах тук псоледния месец малко и случаино видях една 105 да си седи зарязана пред една къща. До колкото знам хората не я карат, нямах възможност да я снимам, но беше в почти перфектно състояние (поне тенекиите и купето от вътре), не личеше някаква по-сериозна ръжда, тук таме имаше съвсем мъничко, не личеше да е удряна. Цвета е червен, ако някой го интересува. Колата се намира в гр. Смядово, на 30тина километра Южно от Шумен, точният адрес немога да кажа (тъй като не го знам), но ако някой прояви интерес, лесно ще го опътя!

 

PRR: В Skoda форума ПОНЕ думата SKODA би трябвало да знаеш как се пише правилно! А темата я местя във "Всеки за всичко", защото зарязани Шкоди, които не се продавата бол...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ходиш пак в този край - снимай я, пък ако е читава, може и някой да се позаинтересува. така едва ли някой ще се навие да ходи да я види...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.