Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предния спойлер на О2


димон

Recommended Posts

Предния спойлер на О2 както знем се състои от 2 части - горна с цвета на купето и долна -черна . Някой знае ли дали се продава само долната част ( черната) ? Евентулно колко пари е , дали лесно се откопчава от горната половина и дали лесно се напасва ... ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лесно се сваля-на щипки е и няколко болтчета отдолу....но защо ти е нова???Ако нещо е одрана...боядисай си я в цведа на колата,ще стани и по-красива :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mммм... , а може и пак в черно като се боядисат и страничните прагове в черно (шагрен) ... :D Добра идея !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато лайсната или детайла е боядисан се поправя много по лесно.На моята кола преди време като ме одраскаха в задната брона...бронята я боядисахме ,но лайсната имаше лека драскотина ,която ме дразнише и купувах цяла нова лайсна за задна броня иии бая пара струваше.А иначе щеше да се боядиса без пари барабар с другото :mrgreen: /е като е свалена разбира се за да не се натрупва боя/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предния спойлер на О2 както знем се състои от 2 части - горна с цвета на купето и долна -черна . Някой знае ли дали се продава само долната част ( черната) ? Евентулно колко пари е , дали лесно се откопчава от горната половина и дали лесно се напасва ... ?!

Евентуално в ЕТ е 115,00лв , а при мен е 97,00лв ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе , по-безшумна е и не се пъне ...Ама не знам червеното DI колко коня е при нея , макар че човека твърди че е 101 , ама не ми се вярва . Върти гуми и 3-та . Ба си ! Само дето мнооо ниска и тръска ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му дам едни втулки да си повдигне предницата и картера е същия като но ОСТ - 1.

Оспамихме темата и мода ще на smile150 ,

РС: Какво ти е на спойлера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е одран и ако лягаш отдолу пред колата може да се забелязва с невъоръжено око . Дразни ме !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.