Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

преходник


esto

Recommended Posts

днес цял следобед търсих преходник от usb A женско към usb B мъжко и все удрях греда,ще съм много благодарен,ако някой знае откъде може да се купи .

 

post-1220-138453111339_thumb.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес цял следобед търсих преходник от usb A женско към usb B мъжко и все удрях греда,ще съм много благодарен,ако някой знае откъде може да се купи .

 

[attachment=0]yhst-15864286539779_2061_12501445.gif[/attachment]

В магазините на D&G до стадион ''Тича''няма мачин да няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял кабел не ти ли върши работа ? Ако става,виж в магазините за телефони-Data cable за Nokia E51 (примерно) има доста нокии също и мотороли с такъв кабел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв на Олимпуса- може и в магазините за Фото техника да потърсиш. (ама е с кабелче :( )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам точно такъв преходник USB-miniUSB, но е от китайски несесер с All-in-one Card Reader, mini USB mouse, USB lamp, RJ-45 cable, USB-USB cable и др.

Не знам дали се намира отделно, но комплекта струва около 15 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В D&G няма ше ли?
[-X

 

 

 

 

такъв кабел ли ти трябва http://micyri.snimka.bg/other/kabel.419660.0.big
[-X

 

 

 

 

Аз ползвам точно такъв преходник USB-miniUSB, но е от китайски несесер с All-in-one Card Reader, mini USB mouse, USB lamp, RJ-45 cable, USB-USB cable и др.

Не знам дали се намира отделно, но комплекта струва около 15 лв.

 

помниш ли от къде си го купил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарък ми е, но съм виждал подобни на много места.

Пробвай в Метро,Била,Кауфланд,Пикадили,(Варненско Илиянци нямате ли?)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега esto, а случайно преходника да требе да е така изглеждащ от единия край: http://podw.snimka.bg/photos-from-gsm/kabeli.419853

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега esto, а случайно преходника да требе да е така изглеждащ от единия край: http://podw.snimka.bg/photos-from-gsm/kabeli.419853

 

 

да,а от другия нормално USB женско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, супер, значи е намерена джаджата, :mrgreen: бъди рахат. :smt017 Мога да ти го дам, не ми трябва, просто е комплект от нещо друго, вече и не помня от какво. Има ли кой да го занесе до Варна от София или пък от Пловдив до Варна, че днес следобяд ще съм за няколко часа в Пловдив или пък дай адрес на ЛС и да ти го пращам. А за другия му край - този дето влиза в usb-то на компа е.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за другия му край - този дето влиза в usb-то на компа е.

Значи не е точно такова, каквото търси esto.

На него му трябва от другия край да е като това на компютъра, виж първата снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чарли, разбрахме се с колегата esto, кабела заминава за Варна утре. Вече ако нормалния usb накрайник не е от типа, дето му трябва, такъв тип кабели с мъжко и женско стандартно usb на срещуположните краища бол навсякъде, аз лично съм купувал подобни 3м. удължители от Метро и Техномаркет, че ми е далече принтера от компютрите. Ама ако тва е проблема и такъв моем да пратим. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да помагам за транспорта? в четрвъртък през ноща съм в софия за малко-после обратно към Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално, бий една жица, така ще съм най-спокоен за бързина и точност на доставката. Звънни на 0898 650090, Ицо, когато ще да е.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.