Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ключалка на предна лява врата


karaul

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Вчера ми се случи нещо интересно както си заключвах вратата (нямам централно, макар че ми е мечта ;)) ключа изведнъж се завъртя повече от нормалното. След това вече беше трудно да го завъртя на другата посока за да го извадя. Е накрая го извадих, но вече предната лява врата не може да се отваря с ключ, хехе сега когато влизам в колата отключвам пасажерската, г..я се и си отварям мойта врата :D.

Та чуденето ми е (то е ясно че ще трябва ключар): къде да отида (работя в Интерпред), и ако някой е патил от това да сподели как го решил.

 

p.s. Сега дали ще се наложи да нося още един ключ с мене специално за тази врата или ще се наложи да се сменят всички ключалки

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, по номера на рамата ти правят нов патрон,този вече е със счупен антишперц механизъм.Аз минах по този път преди година,като патрона е най-добре не през Еуратек,а през Юнитрейд да поръчаш.За около 10 работни е готов.Успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам при Фабийте дали е възможно да се монтират обикновенни машинки за централно и да си ги вържеш към алармата и забравяш и за зимни проблеми с ключалки и въоще забравяш за тях ... консултирай се с някой алармаджия .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моята Фабия ми казаха, че трябвало да се сменят бравите на вратите, а цените са... :-k Но пак ще питам.

Аха значи ако съм рабрал добре, отивам в Юнитрейд и им казвам да ми поръчат такъв и такъв патрон и след десетина дни при ключара за монтаж!?

 

Мерси за бързите отговори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моята Фабия ми казаха, че трябвало да се сменят бравите на вратите, а цените са... :-k Но пак ще питам.

Аха значи ако съм рабрал добре, отивам в Юнитрейд и им казвам да ми поръчат такъв и такъв патрон и след десетина дни при ключара за монтаж!?

 

За твоята Фабия може да се намери само централно. Ако си поръчваш патрона ще ти трябва номерче от белия етикет, който обикновено е вързан за втория ключ. Ако си намериш патрон ключар може да ти го нареди.

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да отиди в Юнитрейд,в моя случай този в Дружба-2 ,и само по рамата ти правят поръчка на твоя патрон от Германия мисля че беше.Монтажа е супер лесен аз сам си го подмених за 2 минути работа е,просто отстрани на вратата има две болтчета скрити с пласмасови тапички.Развива се едното и патрона се измъква.Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай да не развиеш болтчето до край, че нещо пада и става проблем. Отвива се на 5 - 6 оборота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички още веднъж!

Веднага щом ми остане мааалко време отвам в Дружба :)и се надявам да се сдобия с нов патрон. Ще питам пак и за централно, но не ми се вярва (вече загубих надежда за тая екстра :D ). А номерче от бял етикет нямям, ама то и бял етикет нямам де, защото Фабияна е секънд хенд ама пък за сметка на това любов от пръв поглед :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.