Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Последно сбогом за един голям човек


PVV

Recommended Posts

Колеги, снощи внезапно от този свят си замина един голям почитател на марката Шкода и страхотен приятел Диан Станев. С прискърбие ви съобщавам тази новина, защото знам ,че много от Вас го познаваха и имат прекрасни спомени от него. Не може да не си спомним любовта с която се грижеше за своята синя Октавия, желанието с което помагаше на всички щом се отнасяше за марката Шкода. Колекционираше всякакви антики, но в сърцето му беше любимата кола и за нея можеше с часове да говори. И точно това голямо сърце го предаде и ни лиши от възможността да се радваме на присъствието му на събори и да се наслаждаваме на творенията му. В плановете му споделени с мен влизаше и реставрация на жълтата 100S , която така и не дочака свойто възкръсване.

Трудно ми е да пиша тези редове затова само ще добавя, че погребението ще е днес от 16ч. в Разград. Аз ще отида да отддам последна почит на този голям човек и ще поднеса цветя от името на всички ,които го познаваха.

 

ДИАНЕ СБОГОМ !

 

Няма да те забравим.

 

012009011.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почивай в мир, Диане. Наистина голяма загуба и тъжна новина.

post-1162-13845311126_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам... smile055 .

Дано се сбъднат всичките му мечти и идеи във вечните ловни полета :-k .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cry: Не мога да повярвам,направо паднах от стола! :cry:

 

 

Жалко,имаше толкова живец и най-вече доброта в този човек,направо е недопустимо да си отиде толкова рано smile055 .

Почивай в мир,Дияне.

 

 

ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС,ЗАВИНАГИ В СЪРЦАТА НИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много тъжна новина и голяма загуба! Диан беше пример за всички нас, спомням си как ми се обади още когато започваше да реставрира шкодата. Дори вчера се запознах с едно момче - мой съсед от квартала, който бил толкова впечатлен от октавията на Диан, че си купил такава даже същия цвят с цел да я възстанови... добре е, че има такива да продължат делото му. Поклон пред паметта на Диан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте съболезнования.

Не се познавах лично,но голяма личност е бил.

Почивай в мир Дидо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасна новина! :(

Почивай в мир,Диане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър човек, музикант - тамбурист, обичаше животните, обичаше старите коли, отзивчив... Добър човек

Сигурен съм, че вече е на по - хубаво място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон и от мен! Запознах се с него на събора тази година - страхотен човек... Наистина, Господ прибира по-напред добрите хора...

RIP!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.