Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос относно задни тонколони на Фабиа2 :)


lakrizz

Recommended Posts

Здравейте :) Имам Фабиа 2 амбиенте и ще си слагам говорители отзад на вратите интересува ме има ли изкарани кабели до отзад или аз да слагам :) СД-то е Денс това с големиа дисплей :))) мерсиии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята красавица е с ниво на оборудване бейсик. Скоро питах в ЕТ за окабеляване отзад но за жалост няма, казаха че щяло да струва около 100лв ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

окабеляване отзад няма и ако искаш да ти сложат в ЕТ ОКАБЕЛЯВАНЕ +ТОНКОЛОНИ ОТ ЕТ ИЗЛИЗА ОКОЛО 350-400 ЛВ. ](*,) ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моята Фабия 2000г. нямам кабели. Отидох при едно старче и за 15лв. ми прекара кабелите и 15лв. за вързването на колоните на кората. Работи си перфектно. Не съм имал проблеми....Да дадеш 400лв. за вързване си е пълна лудост.

Можеш да си купиш много добра музика за тези пари. smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
И на моята Фабия 2000г. нямам кабели. Отидох при едно старче и за 15лв. ми прекара кабелите и 15лв. за вързването на колоните на кората. Работи си перфектно. Не съм имал проблеми....Да дадеш 400лв. за вързване си е пълна лудост.

Можеш да си купиш много добра музика за тези пари. smile009

 

Ми ако е в София твоето старче, дай то насам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моята Фабия 2000г. нямам кабели. Отидох при едно старче и за 15лв. ми прекара кабелите и 15лв. за вързването на колоните на кората. Работи си перфектно. Не съм имал проблеми....Да дадеш 400лв. за вързване си е пълна лудост.

Можеш да си купиш много добра музика за тези пари. smile009

 

Ми ако е в София твоето старче, дай то насам

В София - Надежда ;) Пиши на ЛС, може да те заведа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете какъв размер говорители влизат във задната врата на фабиа 2?

мисля и аз да сложа говорители и да си пусна кабели до радиото тъи като имам само отпред :) оба4е не знам какъв размер требва да са и какви да купувам :)

4акам отговори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек са 17-ки? По ръководството на радиото ми пише че са 4х20 ,доста слабички но неми и трябват да правя дискотека вътре smile092 ,ще си сложаи аз тези дни.Ако някой ме е изпреварил да каже какви е сложил и колко са му излезли. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че тези 4x20W са номинална мощност, при която изкривяванията са все още на поносимо ниво (<10%).

Това отговаря по масовите разбирания на 4x45W, които са максимална мощност, при която звукът е тотално изкривен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майсторчето е от Надежда 2 мисля, че се води. Все пак, ако искаш ще те заведа, само ми пиши на лс да се разберем за кога ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих блаупункт 65лв комплект с пищялки,които се монтират на задните врати,кабели и труд 40лв. Купих и нови щипки защото старите знаете чупят се по 30 ст. са щипките :) Аз отзат нямам ел.стъкла и ми дранкаше от врътките на прозорците но ги оплатнихме с гума преди да ги сложим и всичко е ОК.Има савсем леко дранкане като усилиш много но това според мен е неизбежно пластмасата е толкова мека и мога да кажа проста smile168 Оригиналните естествено свирят по-добре но ми хареса че баса стана убиец понеже отзат вратите са платни :) Доволен сам баса ми е намален на -2 и много добре :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щипки за кое?? от къде се купуват...охх искам и аз тонколони на задните врати.. ии окабеляването как е..от къде минават кабелите..виждат ли се отнякъде =))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За постявянето на задните колони има значение само да ги монтирате правилно и да спазите да имат същия импеданс като предните говорители. Колкото повече вата са толкова по добре. То и напоследак китайците не си играят да пишат малки цифри за номинална мощност, така че гледайте да имат голям ход шпулите и да е голям магнита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.