Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Елементарен ел. проблем Фаворит/ 92г.


biser.or

Recommended Posts

От доста време не ми работи вентилатора за охлаждането и днес реших да вдигна капака,че мизерницата нещо позагре.

Бях си втълпил че е изгубило маса двигателчето. :roll: :roll: :roll: Да,ама не :evil: :evil: .

Оказа се че на жълтия кабел на датчика,който идва от снопа с кабели ,ходещи до алтернатора няма напрежение.Като му подадох принудително + всичко си заработи.Сега като можещ,но мързелив човек искам да ви попитам този жълт кабел от къде тръгва? Платката за бушоните е от по стария тип (със бушони като на жигула :lol: ....предполагам има значение)

От нея ли тръгва някъде ,или директно от клемореда за контактния ключ? Да не би пък да минава през реле?

Хайде Евгени ...ти си на ход smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма верно си мързел ... да беше от вчера шкодаджия да ти пиша де е литературата , ма ти smile150

Размърдай №7 или направо виж да не е изпушил .

П.П. Колата те наказва за дет не се обади вчера smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еб@@го всичко си е на ред. Требе само некой да подаде контакт :oops: ,ама аз както винаги тръгвам от най-сложното](*,) ](*,) ](*,)

Евгени,да ти бех писал на лични да се посмееш само ти smile092 smile092

Затривай я тая тема от интернет пространството,че полза от нея невиждам.

П.П. Ключето за принудителното пускане не работеше,а датчика по принцип си неработи.

Та туй беше великия проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа нема да я трия ... има една тема във "Всеки за всичко" , нали требе и за нея да има плънка smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не е за затриване, и аз незнаех точно н7 че е за вентилатора. на Формана никога не съм имал проблем, а на Фаворита си бях с принудително ключе така че.. smile091 smile091

А и с тия табла до 91-ва, до 92-ра, след 92-ра до 94-та и т.н. доста каша е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това за бушона наистина е ценно. smile027 smile027

 

Понеже карам и фелиция и затова се заблудих.При фелата перката си работи и когато не е на контакт,а при фавото само когато е на контакт. :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.