Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моторно масло 505 или 507


top-dirigent

Recommended Posts

Купувана е от ЕТ , но ти ли си първият собственик? Ако да, при махане на кабела от датчика веднага трябва да светне индикация за проблем с него, било то лампата за моторна електроника, било то лампата за маслото.Има ли нещо такова? А все пк проври на лепенката PR кода , а после с VAG COM как е кодиран интевала , да не е сложен на QG0 и да не го търси датчика - в ET сa способни на такова замаскирване на направен гаф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи собственик съм. Досега освен в ЕТ колата не беше ходила в друг сервиз. НА мен лампа за масло никога не ми е светвала. До Ivan4o : ти имаш ли МаксиДот?

 

П.С. Въобще този датчик ли кара да светват червена и жълта "масльонка" или си има друг за това? Защото ако е този, то може да ми свърши маслото на ДВГ и аз да не разбера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лампата тр.да ти светва при контакт за 2 сек

точно този е датчика за нивото-дето кара да светва жълто

за светване в червено е друг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми значи остава да ходя в ЕТ и да ги питам що не е включен датчика. Само че колата не е в гаранция вече и едва ли ще направят нещо без пари, въпреки че не е пиапана от никой друг освен тях.

 

Може тая оранжева лампа да я няма (2006 година е колата). А червена да не свети заради Максидот-а, то нали там се изписват грешки и проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.