Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Черна маска-нова мода?


bega4kata

Recommended Posts

Какво ви е мнението относно дехромирането на предната маска в черен лак /и по рядко в мат/

моето мнение е ясно :mrgreen:

post-2454-138453110284_thumb.jpg

post-2454-13845311029_thumb.jpg

post-2454-138453110294_thumb.jpg

post-2454-138453110299_thumb.jpg

post-2454-138453110303_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва.Стои ми като кръпка.Все пак професионални дизайнери са работили по външния вид на колата.Останалото си е въпрос на вкус!!! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята кола я направих мотава,маската + емблемата.

Получи се много добре,промени се доста визията на предницата.

http://media.snimka.bg/4115/014485227.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво си ги заслагал тия Оки Комбита!!!!!!Нали се ги плюеше! smile049

как бе????Комбито ми харесва. :!: :!: :!: :!:

Заради твойто се майтапих smile004

smile159

Не ми харесва така!Кефя се като лъщи. smile035

 

тя пак лъщи
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъм виждал на живо как стой но черен пиано лак звучи добре и лъщи да ;) но на снимки много не ми допада... може би на живо ако го видя може да си променя мнението ;) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъм виждал на живо как стой но черен пиано лак звучи добре и лъщи да но на снимки много не ми допада... поже би на живо ако го видя може да си променя мнението

 

със сигурност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо, но...

Стои ми като кръпка.

при положение че нищо не се връзва на тази маска. Всичките снимки така ми изглеждат с изключение на РСовата фабия с потъмнени фарове, тъмните джанти и многото черни елементи по предната броня. Т.е тази:

file.php?id=5836

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам тази фабия наистина е красива но на сивия металик му отиват черни елементи...лично мнение... страшна е нема спор ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗВИНЯВАЙТЕ,НО НА ВСИЧКИ СНИМКИ,които съм пуснал,автомобилите имат и нещо друго черно :!: :!: :!: Я спойлер под бронятя,джанти,огледала,таван,Б-колонки,лайсни на вратите и броните,и освен това всяка кола си има заводско черни детайли....

вие с какво още искате да се вържат....дайте предложения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам да се чувствам супер демоде с нечерна маска. smile175 smile036

че така по лесно :lol: с никелирана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗВИНЯВАЙТЕ,НО НА ВСИЧКИ СНИМКИ,които съм пуснал,автомобилите имат и нещо друго черно :!: :!: :!: Я спойлер под бронятя,джанти,огледала,таван,Б-колонки,лайсни на вратите и броните,и освен това всяка кола си има заводско черни детайли....

вие с какво още искате да се вържат....дайте предложения :)

Черни вежди на фаровете ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗВИНЯВАЙТЕ,НО НА ВСИЧКИ СНИМКИ,които съм пуснал,автомобилите имат и нещо друго черно :!: :!: :!:

За мен тези неща се недостатъчни или малки, за да се вържат с изпъкващата маска. Това аз така си мисля. Пък и не съм ги виждал на живо за да съм сигурен :mrgreen:

....дайте предложения :)

фарове- черни- може и не мат ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маска,дйанти и таван -къртят.

Ама за теб-като ти знам вкуса-маска и лайсни те устройват.

Най-ми харесва червената О2 Комби със BBS CH- ех да имах такива :) (black edition)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен зависи най - вече от цвета на колата, ако говорим за О2. важно е и колко и какво е черно по колата.

друго - на felicia, O1 и fabia1 хромираната лайсна е върху една основа, която е на фуга с капака. ако хром лайсната на някой от тези модели се боядиса в цвета на купето, ще изпъкне и фугата между лайсната и основата й, което ще стане вече много фугесто изпълнение. на О2 обаче хром лайсната е върху капака, т. е. спокойно може да се боядиса в цвета на купето и маската да изглежда по - малка, което на мен ми допада повече. audi например вече са ми малко смешни - всичките им модели са с ей такива усти... абе всичко е въпрос на вкус - казала котката и си облизала гъза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

маската е хубава тъмна. на мойта ми харесва и хромирана, но тази зелена емблема не ми се пасва на т.синьото.чудя се какво да я правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но тази зелена емблема не ми се пасва на т.синьото.чудя се какво да я правя.

 

затъмни я.

как?някакви предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.