Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко разяснение относно ключ за фабията?


Murinus

Recommended Posts

Здравейте,отскоро имам фабия 2000 година 1.4 16V. Питам се (с обикновения ключ съм) за какво е лампичката на шофьорската врата(която мига червено като заключа) и за какво е лампичката с батерията и онова което прилича на бушон отстрани в ключа за отключване ?Нямам аларма нито имобилайзер,ще кача снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE ... photo0294/

 

ето линк към снимка на ключа,а защо мига тая лапма в червено точно на предна дясна врата?

И за какво ми служи точно този чип като не е вързан никъде към батерията?Между другото май лампичката в ключа е изгоряла,днес сложих чисто нова батерия от същия вид 625А,но без резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от къде си взе тази батерия, защотот аз търсех на много места и няма същата.

И колко парички струва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,взех си я от RADIMEX в Русе ,струва 1.20 лв, на CONRAD също ги има ,но мисля че бяха малко по-скъпи!Твоя ключ същия ли е,ако да можеш ли да ми отговориш на горните въпроси?Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за какво ми служи точно този чип като не е вързан никъде към батерията?
на тъпи въпроси ,по принцип как да отговоря???

Махни го от ключа и ще разбереш за какво служи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, чети какво ти се пише БЕГАЧКАТА ти е отговорил на част от въпроса: това което прилича на "бушонче" - чип за имобилайзера. Адругото - батерията е за лампичката която да ти помогне в тъмното да уцилиш дупката (на ключалката), защото туй не е като оная работа smile197 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за отговорите на въпросите ми,пробвах без чипа да запаля ,но не става показва иконка на автобомил с ключ.Значи все пак работи :) !Само не разбрах за кое е лампичката която мига в червено като заключа автомобила,точно на шофиорската врата до стъклото се пада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Здравейте колеги,

 

Моля някой, който е отварял ключ за Фабия 2006 г. да каже какъв модел е батерийката. Аз до сега прочетох за CR 2032 625 A, но ми се налага да купя батерия преди смяната. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,отскоро имам фабия 2000 година 1.4 16V. Питам се (с обикновения ключ съм) за какво е лампичката на шофьорската врата(която мига червено като заключа) и за какво е лампичката с батерията и онова което прилича на бушон отстрани в ключа за отключване ?Нямам аларма нито имобилайзер,ще кача снимки!

Щом имаш червена лампичка до бутона, значи имаш и централно заключване. Когато започне да мига, означава че колата е заключена правилно. А ако светне постоянно (малко едит: от вътрешните дръжки може да се отвори колата, иначе са блокирани) или не светне имаш проблем в модула на централното заключване. А по-горе

Пич, чети какво ти се пише БЕГАЧКАТА ти е отговорил на част от въпроса: това което прилича на "бушонче" - чип за имобилайзера. Адругото - батерията е за лампичката която да ти помогне в тъмното да уцилиш дупката (на ключалката), защото туй не е като оная работа smile197 :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.