Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"скръц-скрибуц" на заден ход


mitko66

Recommended Posts

Знам, че диагностиката от растояние е трудна работа, но все пак ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, ще се радвам да ми подскаже какво е решението...

От седмица горе-долу (през това време колата почти не се кара) при включване на задна и движение назад се чуват скрибуцащи звуци,веднъж ми се чуват от към задните колела, друг път все едно от кормилото, не мога да определя точно, но като чели е от към кормилото...някой да има идея от какво може да е? Съвпадение може би е, че проблемите започнаха след като смених железните джанти с лети, едва ли има връзка но проблема се появи след това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с някой авер: той да стои отвънка до колата ,а ти да даваш леко назад.

Поне да локализирате от къде идва скрибуцането.

smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странно, поразходих колата до витоша през почивните дни и сега, когато исках да отида на майстор да погледне проблема, скрибуцането изчезна, егати мистерията.... smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много обичате да заключвате! Защо?

 

По темата: ако е изчезнало сега най-вероятно е от температурите. Това означава, че като се позатопли пак ще се разскърца. А това означава да търсиш някъде пластмаси (имат различен коефициент на температурно разширение спрямо метала)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.