Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на система за запалване.


The Best Forman

Recommended Posts

Върти ми се в главата да монтирам на Фаворита 1.3 моно запалителна система от карбураторен - делко с вакуумен регулатор , комутатор и бобина ... и сега идва въпроса ще се расърди ли ECU -то като му отнема тези функций ... част от системата за измама ще е оригиналния датчик на Хол , който ще стои само за заблуда на врага :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аванс ... само с промени в софтуера не става smile049 ... и се сетих , че имам едно делко , което само събира прах и една бобина с изгорял комутатор (оригиналната на Фаворита ) и се замислих за един експеримент , но от различни места чувам противоречиви мнения ... та като го сготвя ще видим какво ще излезе ... той и без друго си е сбиротак :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че си се ровил, но не ми се вярва със софтуера да не става. Ако не ти се пипа в оригинала, що не хакнеш един аванс процесор за газта отделно и готово. Така да се каже - "да си в крак с новите технологии" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.