Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кими изригна!


PRESIAN

Recommended Posts

Кими показа че на Спа(най-добрата и харесвана писта от всички пилоти) случайни победители няма и само най-добрите печелят на нея.Шумахер(когото не харесвам)-6 победи,Сена(най-великия)-5 победи,Кими-4,Д.Хил-3 и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм привърженик на нито един отбор,винаги съм подкрепял пилоти.Самия факт че с тая кола успя да ги бие(най-вече считаните за фаворити Ред Бул и Тойота)е красноречив.Просто на тази писта се иска много повече от добра кола.

 

Ще ги видим следващия старт в Германия, една много противоречива и предизвикателна писта
Следващата е Монца
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кими показа че на Спа(най-добрата и харесвана писта от всички пилоти) случайни победители няма и само най-добрите печелят на нея.Шумахер(когото не харесвам)-6 победи,Сена(най-великия)-5 победи,Кими-4,Д.Хил-3 и т.н.

 

:smt017 Все едно аз съм го казал =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като фен на Ферари бих казал че точно на това състезания - Фисикела изригна :D Това е много добро място за отбор като Форс Индия. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като фен на Ферари бих казал че точно на това състезания - Фисикела изригна :D Това е много добро място за отбор като Форс Индия. =D>

 

И не само че изригна ... Видя ли му изражението след състезанието? Беше бесен! Колата за сигурността му изяде главата. Няма как от бавна скорост кола без КЕРС да спре кола със... Нямаше начин Кими да не го изпревари веднага след рестарта, а при еднакви тактики и настоящ световен шампион пред теб доста трудно ще го изпревариш, особено с кола, която не е взела точка от както съществува тима. Много ме е яд за Фисикела, ако не се бяха блъснали състезанието щеше да е перфектно. За тези, които не знаят аз се кефя на Рено/Алонсо ;) Ама карай... Той Фисикела ще му изяде главата на Кими у тях си smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.