Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да победя Ината на един обикновен данъкоплатец


filipkarolev

Recommended Posts

Другият вариант е да купите една Ладичка комби, или нещо друго, което би му свършило работа и да се уговорите с човека за бартер за Шкодичката.

 

Нещо такова, примерно, на цена колкото 130 литра ракия: :mrgreen: http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?top ... f1=details

 

Ице, тя даже е и Скаут версия таз ладичка :lol: - дигната ми изглежда :-k . Тамън за превоз на трупи в гората smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз затва нея дадох за пример, че иначе 4-ки комби за продажба бол в мобилето.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, мноо ясно, че не е равностойно, ама....друга 1202 дали ще намерим да я сменим за дървовоза? Или да отидем с предложение да му дадем една от продаващите се 1203, та да ни линчуват колегите некъде. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,колеги ....,не е решил някой...., не я е купил!

Само си чешеме езиците! :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другият вариант е да купите една Ладичка комби, или нещо друго, което би му свършило работа и да се уговорите с човека за бартер за Шкодичката.

 

Нещо такова, примерно, на цена колкото 130 литра ракия: :mrgreen: http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?top ... f1=details

 

Абе Ице, тя тая много ценна бе - с разширявани джанти и специален багажник на покрива е дори, ще трябва да доплаща даже човека... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми.....повечко багаж да носи, :mrgreen: нали това е идеята. Айде, от мен едно възможно решение, да видим сектантите какво ще направят. ;) Аз съм готов да помагам, ако се организира нещо, кеф ви с пари, кеф ви с ракия. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Повдигам темата,тъй като ми е интересно какво се случва с въпросната Шкодичка.Някакво развитие по въпроса?Още ли си вози дърва човека с нея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е толкоз ценна - събираме всички по някой лев и му давате на чичката. Тука сме маса народ, и 2 бона ще му съберем, ако решите да я спасите.

 

Аз от ретро не отбирам, макар че едната ми кола, скоро може и за това да я кандидатирам. Ако някой е навит да я реставрира и колата все още съществува физически - давайте да я обявим за талисман на клуба, взимаме я, гледаме си я, храним си я.... абе талисманче, "нашта гордост" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните постове преди този на колегата PRESIAN в темата са от септември 2009 - от преди година и половина, развитие досега - нула. Иначе, за пореден път, мястото се превръща в поле за изява на хора, които нямат с какво да се занимават и вадят постове от нафталина, само и само за да си начешат пръстчетата в клавиатурата или да пишат откровено заядливи постове. Ами, няма да го позволя, не и докато аз съм модератор на раздела. Заключвам темата, ако има развитие със собственика на колата - нека автора ми пише, ще я отключа. Безмислените постове са премахнати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.