Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

оглед на автомобил с каско в бул инс


Roman

Recommended Posts

Имам следното питане - тъй като по колата ми има някои драскотини, леки чуквания тук там който не са описани от Бул Инс и за тях мога да получа обезщетение от застрахователя, и въпроса ми е дали аз трябва да отида на мястото където правят огледи Бул Инс или да паркирам някаде в центъра и да се обадя на мобилната им група да дойдат да видят колата и да опишат щетите. Какво според вас е най-добре да направя ? smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако драскотините и чукванията са от една страна и някак си на една височина, номера с натискането от незивестен докато си бил паркиран, с малко театрални умения може и да мине. Ако не, караш колата при тях и започваш същото упражнение, но трябва да си доста убедителен.

В условията на рецесия, застрахователите са станали доста мнителни и малко скръндзяви.

Миналата година Алианц без много много приказки ми поправи една лека вдлъбнатина 3-4 см на задна дясна врата (и то по моя вина, не видях едно колче).

А преди месец едно доста сериозно подпиране на паркинг ми го отказаха, казаха ми изчакай да те ударят по сериозно и ще го опишеш заедно с удара.

И какво излиза сега?

Трябва да пусна обява, МОЛЯ НЯКОЙ ДА МЕ УДАРИ В ЗАДНАТА ДЯСНА ВРАТА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако драскотините и чукванията са от една страна и някак си на една височина, номера с натискането от незивестен докато си бил паркиран, с малко театрални умения може и да мине. Ако не, караш колата при тях и започваш същото упражнение, но трябва да си доста убедителен.

В условията на рецесия, застрахователите са станали доста мнителни и малко скръндзяви.

Миналата година Алианц без много много приказки ми поправи една лека вдлъбнатина 3-4 см на задна дясна врата (и то по моя вина, не видях едно колче).

А преди месец едно доста сериозно подпиране на паркинг ми го отказаха, казаха ми изчакай да те ударят по сериозно и ще го опишеш заедно с удара.

И какво излиза сега?

Трябва да пусна обява, МОЛЯ НЯКОЙ ДА МЕ УДАРИ В ЗАДНАТА ДЯСНА ВРАТА.

 

 

хаха ужас, иначе дано да успея да изкрънкам поне някой лев от тия скръндзи. А все пак не разбрах, първо да повикам мобилна група или направо да ходя при тях ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от драскотините бе човек, ако с а разположени от всички страни на автомобила ,не можеш да повикаш мобилната група и да им кажеш:

"Ето тука паркирах по средата и като ме запукаха едни случайни коли от всички страни и направо ме смляха!"

Тогава ходиш при тях и казваш ето насъбраха ми се малко щети, и за да не ви занимавам за всяка една по отделно нека ги опишем наведнъж.

Така поне прави адвоката който ми е съдружник във фирмата ми. Чуква се тук, драсне се там, адвокатска му работа и преди да започне лятото някъде април май отива в Алианц и описва всичко.

А иначе ако имаш няколко драскотини на задната дясна врата например, можеш да викнеш мобилната група и да кажеш оставих я тук и някой ме натиснал.

И ако го правиш това, огледай се да не би да попадаш в обсега на някоя камера било то ан банка или на фирма, че ако се сетят да изискат запис послед тръгва преписка за опит за застрахователна измама и става страшно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 Хаххаа и аз съм в твоята позиция имам нужда от удар в задния калник дай да го измислим нещо!!!!! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от драскотините бе човек, ако с а разположени от всички страни на автомобила ,не можеш да повикаш мобилната група и да им кажеш:

"Ето тука паркирах по средата и като ме запукаха едни случайни коли от всички страни и направо ме смляха!"

Тогава ходиш при тях и казваш ето насъбраха ми се малко щети, и за да не ви занимавам за всяка една по отделно нека ги опишем наведнъж.

Така поне прави адвоката който ми е съдружник във фирмата ми. Чуква се тук, драсне се там, адвокатска му работа и преди да започне лятото някъде април май отива в Алианц и описва всичко.

А иначе ако имаш няколко драскотини на задната дясна врата например, можеш да викнеш мобилната група и да кажеш оставих я тук и някой ме натиснал.

И ако го правиш това, огледай се да не би да попадаш в обсега на някоя камера било то ан банка или на фирма, че ако се сетят да изискат запис послед тръгва преписка за опит за застрахователна измама и става страшно.

 

 

Много ти благодаря за обяснянието. Мисля да направя като адвоката :) Ще ида на оглед директно при тях :smt017 И един последен малко тъп въпрос - можете ли да ми кажете каде точно в Бояна правят огледи Бул Инс ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че повече от 3 детайла при паркинг не признават, принципно са марко мудни и трудни в плащане на щети, дано колегата е доволен и каже какво е развитието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.