Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нови гуми


Recommended Posts

Поднових с нови "стари гуми" шкодата ,която поддържам.Пирели,комплект за 100 лв + 34 лв демонтаж на стари и монтаж на нови.

Ето старите " димитровки"

014485058.jpg

 

014485067.jpg

 

014485070.jpg

Ето новите

014485078.jpg

 

014485081.jpg

 

014485085.jpg

 

Размер на гумите 175/80/14 ,запълват обема на калниците и на мен ми по-харесва отколкото с предишните гуми 6.15/14,отговарящи на 155/70/14.

Возията се промени коренно,няма криволичене,поднасяне,твърдото трополене.

 

Като се прибрах ,ядох и пих smile159 smile159 smile159 и сладолед Х 2 чаши накрая ! smile168 smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, таз красота тасове има ли си?

 

Има ,но ги бях свалил

 

003127432.jpg

 

от преди 2 г снимка

 

http://shotik.snimka.bg/automobiles/shk ... 9-g.142367

 

новите снимки са в началото на албума ,разгледай по- нататък,регистрирана е 1978 г.,а ако някой има излишни комлект декоративни решетки за джанти да ми пише,снимки за такива нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде много километри да минеш с тия гумета.А защо не сложи 175/70 :roll: или заводски го дават с по-високи гумета.. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламенчу-покажи си колата да я видят и колегите от този форум.Засружава си и има дето ще оценят труда ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само при това момче намерих комплект гуми,на други места намирах по 2 или 3.Надписа незнам защо е на гумите и какво означава,но ми харесаха като състояние на борд,протектор,еластичност на материала и пари.

Каквото и да пишем,вече е свършен факт,така ще бъде,на някоя среща в София пак ще я докарам ,дано има повече хора на срещата,а за догодина на по-големи сбирки да се надявам да я закарам и там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях ги че имат знак снежинка,но тази кола се кара около 1 месец годишно,до към 300 км ,не е толкова проблемно ,а и искането за евтини гуми съвпадна с бюджета на жената.

По-натам ако ми я оставят изяло да я ползвам и поддържам ,може да се вземат и други гуми.

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.