Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ще купувам супърб на старо?


gogomil

Recommended Posts

Привет горди собственици на Супърб,

Отивам да гледам един супърб 2005 на доста км(240к), дайте моля съвет- за какво да гледам специфично за тази кола, купена от еуратек?

мерси

PS. Пропуснах да спомена ,че е с 2.5тди ,163 коня двигател , типтроник, предполагам 5 степенна (май нямат с 6 тоз модел)

 

_________________

И точка лазерного прицела на твоем лбу — тоже чья-то точка зрения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо,ще трябва да и смениш разпределителните валове/ако не са сменяни/-първо това провери.Не че няма да върви и още така,но ще пуши и няма да е 163 коня ,а доста по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо,ще трябва да и смениш разпределителните валове/ако не са сменяни/-първо това провери.Не че няма да върви и още така,но ще пуши и няма да е 163 коня ,а доста по-малко.

smile091

Колегата явно се бъзика.

При цена 12000 лв. (ако е тая за която си мисля), имаш "мегдан за товарене". Задължително провери дали работи климатика.

Или кризата е по-голяма, от колкото си мисля, или на колата и има нещо, за да не се продаде, при тая цена за повече от месец.

Поздрави и успех :!:

Едит: Май се оказа първото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- добре вземи някой приятел дето разбира от коли !

Колегите саркастично те насочиха към правилния подход. Трябва ти разбирач ,щото в една стара кола има сто неща които трябва да се видят, а някои дори и не могат. Успех с покупката. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора.

Уф, това звучи заплашително... аз нищо не разбирам - това голяма цифра ли е и каде се прави?

понякога не ме разбират какво искам да кажа.....няма знач.

НЯМА СТРАШНО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари има нещо гнило в тая кола! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора.

Уф, това звучи заплашително... аз нищо не разбирам - това голяма цифра ли е и каде се прави?

понякога не ме разбират какво искам да кажа.....няма знач.

НЯМА СТРАШНО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ

Да бе!Сами Гатанката щи викам вече! smile091

smile004

е,сия-не може пък всичко дето знаеш да казваш и да го разбират

прайш са на луд малко във форума и така... smile091-но не разбирай ,че заблуждавам или подобно

В един друг форум ме питаха доста пъти каква точно ми била турбината,с каква ос и топла перка,какво компресорно колело в мм,от какво е студения охлюв,какви са лагерите....написах им че умишлено не съм дал подробности.Защо да изяждам хляба на човека който се занимава с турбини и ми е приятел от 15 години.За благодарност,че ме е открехнал -да го обявя във форума ли?Или това ,че някой ми е показал,как да си променям горивото на дюзите на моята кола...и др.подробности в чип тунинга и т.н.Писах му на момчето дето ме пита :Защо никой в никой форум не обяснява в подробности как се прави софт-тунинга и спря да ме пита повече за подробности по колата ми.Що аз трябва да се мъча да откривам топлата вода и да казвам на другите на готово??Що на мене никой не ми каза ,ами пръснах сумати нерви,време и пари докато постигна нещо???За мисли се преди да се подиграваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Поздрави за готиния избор ;)

Обърнете внимание на едно, от по слабите места на този мотор на толкова километри:

DSC00218.JPG

там има 2 втулки,ос и 2 уплътнения, и има ли луфт там трябва да се подменят, в противен случай се къса предният болт на обтегача и става меко казано мазало :idea:

Поздрави ;)

 

PS Сменят се малко с повечко труд за съжаление smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.