Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив 30.08.2009г (тази неделя)


mecho_klecho

Recommended Posts

Да направим пак една скара на някоя поляна, а после да се поплицикаме във вира краи Кричим, всички желаещи са поканени. За сега сме Аз, Валио, Дончо, Анастас, Динко, с другите още не съм се чул.

 

За момента срещата е на паркинга на ЛЕКСИ на Пещерско шосе в 11:00, да напазарим мръвки салати и т.н. и да отпрашваме за поляната.

 

За всички които обикновенно закъсняват като Валио срещата е от 10:30, ;) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
Здравейте, кога ще има пак среща в Пловдив? Много искам и аз веднъж да дойда на среща на Шкода клуб ;)

 

 

И аз това питам колега :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някоя събота ма не тази дето идва че е натоварена

 

Какво ще кажете за 20.02 /събота/ 14 часа - паркинга на стадион "Пловдив"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте писали тук ще взема да направя нова тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.